برترین دوربین موبایل؛ ادعای سونی در اولین تیزر رسمی از گوشی جدید اکسپریا

برترین دوربین موبایل؛ ادعای سونی در اولین تیزر رسمی از گوشی جدید اکسپریا

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

طبق اعلام قبلی سونی، این کمپانی ژاپنی، خود را برای معرفی جدیدترین گوشی هوشمند سری اکسپریا در تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) آماده می‌کند. تا به‌ حال جزئیاتی از این گوشی منتشر نشده، اما حالا سونی با انتشار یک تیزر ویدیویی از محصول جدید خود، تمام نگاه‌ها را به سوی خود جلب کرده است.

در این تیزر رسمی، شاهد حضور جمعی از عکاسان حرفه‌ای هستیم که به ستایش مدل‌های سابق سری اکسپریا از جمله Xperia 1 III، Xperia 5II و Xperia Pro می‎‌پردازند. این‌ در حالی است که در این تیزر برخی از جزئیات گوشی جدید سری اکسپریا، معرفی شده و در آن یک سازنده محتوا، این محصول را به “یک دوربین با یک گوشی متصل به آن” تشبیه می‌کند! در بخشی دیگر نیز، یک عکاس از کلید اختصاصی شاتر این دستگاه به‌عنوان “برگ برنده” سخن گفته است.

در انتهای تیزر نیز، محصول مورد انتظار اکسپریا توسط فیلم‌سازی به‌نام “فیلیپ بلوم“، به‌عنوان “بهترین دوربین در میان گوشی‌های هوشمندی که تابه‌حال استفاده کرده”، معرفی می‌شود. با این‌که در این فیلم کوتاه، از ظاهر و مشخصات اصلی این دستگاه رونمایی نشده است، اما انتظار می‌رود که با یک گوشی هوشمند دوربین‌محور سر و کار داشته باشیم که در نمونه عکس‌ها و فیلم‌های گرفته شده، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. امیدواریم ظرف چند روز آینده، سونی با انتشار تیزرهای جدید، اطلاعات بیش‌تری را در اختیارمان بگذارد، در غیر این‌ صورت تا پیش از رویداد معرفی، مشخصات اکسپریای جدید، در هاله‌ای از ابهام قرار خواهد داشت.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>