پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

گلکسی زد فولد 3 از قلم‌های قدیمی S Pen پشتیبانی نمی‌کند!

گلکسی زد فولد 3 از قلم‌های S Pen قدیمی پشتیبانی نمی‌کند!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

گلکسی زد فولد 3 اولین گوشی تاشو با پشتیبانی از قلم S Pen است، اما ظاهراً محدودیت‌هایی برای سازگاری با آن وجود دارد. این شرکت تأیید کرد که استفاده از قلم S قدیمی به صفحه نمایش گوشی آسیب می‌رساند، به همین دلیل S Pen Pro و مشخصاً S Pen Fold Edition را برای این گوشی هوشمند توسعه داده است.

دو قلم جدید سامسونگ، برخلاف سایر قلم‌های S Pen دارای نوک هستند. آنها نرم‌تر بوده و مهمتر از همه جمع می‌شوند. هنگامی که فشار زیادی به قلم و از طریق آن به صفحه نمایش وارد می‌شود، مکانیسم تعبیه شده، از آسیب به صفحه نمایش تاشو جلوگیری می‌کند. اگر از قلم S قدیمی استفاده کنید، همانطور که در گوشی‌های سری Note مشاهده کرده‌اید، ممکن است حتی با صفحه محافظ 80 درصد محکم‌تر، به صفحه نمایش آسیب برسانید.

گلکسی زد فولد 3 از قلم‌های قدیمی S Pen پشتیبانی نمی‌کند!

اگر سعی کنید از غیر از دو قلم پشتیبانی شده رسمی استفاده کنید، رابط کاربری گوشی زد فولد 3 به شما اطلاع می‌دهد که قلم ناسازگار است و از کار با آن امتناع می‌کند.

قیمت S Pen Fold Edition حدوداً 50 دلار و S Pen Pro صد دلار است. با این حال، در بسیاری از بازارها سامسونگ بسته‌های پیش‌فروش به همراه S Pen Fold Edition و قابی با جایگاه مخصوص قلم را ارائه می‌دهد.

همچنین مطالعه کنید
ساعت هوشمند OnePlus Watch نسخه هری پاتر، طی هفته‌های آینده معرفی می‌شود

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>