پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پیام‌رسان فیسبوک با تماس‌های صوتی و تصویری رمزنگاری شده سرتاسری به‌روز شد

پیام‌رسان فیسبوک با تماس‌های صوتی و تصویری رمزنگاری‌شده سرتاسری به‌روز شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

پیام‌رسان فیسبوک اعلام کرد که در حال بهبود قابلیت‌های جدید و امنیت بیشتر در تماس‌های صوتی و تصویری است. به گفته فیسبوک، این پیام‌رسان شاهد افزایش چشمگیر تماس‌های صوتی و تصویری به بیش از 150 میلیون تماس تصویری در روز بوده است.

این اپلیکیشن به‌زودی گزینه‌ای برای رمزنگاری سرتاسری برای تماس‌های تصویری و صوتی معرفی می‌کند. این قابلیت به صورت خودکار اعمال نخواهد شد و کاربران باید خودشان گزینه رمزنگاری سرتاسری را فعال کنند. این ویژگی زمانی عمل خواهد کرد که دو طرف تماس، این گزینه را فعال کرده باشند.

پیام‌رسان فیسبوک با تماس‌های صوتی و تصویری رمزنگاری شده سرتاسری به‌روز شد

پیام‌های ناپدید شونده نیز با کنترل‌های جدید به‌روز می‌شوند. کاربران می‌توانند پیام‌ها را از 5 ثانیه تا 24 ساعت ناپدید کنند.

پیام‌رسان فیسبوک، در آینده نیز آزمایش رمزنگاری سرتاسری را برای چت‌ها و تماس‌های گروهی آغاز می‌کند. چنین چیزی به نام “کنترل تحویل” معرفی خواهد شد. این امر با تصمیم‌گیری درباره اینکه چه کسانی می‌توانند به لیست چت‌ها یا پوشه درخواست‌های شما دسترسی داشته باشند و چه کسانی نمی‌توانند به شما پیام بدهند از تعاملات ناخواسته جلوگیری می‌کند.

یک آزمایش محدود نیز برای دایرکت‌های اینستاگرام در کشورهای خاص آغاز می‌شود. البته این گزینه انتخابی است و فقط برای مکالمات یک به یک انجام می‌شود.

همچنین مطالعه کنید
چگونه با ضربه زدن به پشت گوشی اندرویدی، اسکرین شات بگیریم؟

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>