جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
شرکت Oura با قابلیت های جدید، آماده رقابت با گلکسی رینگ سامسونگ می‌شود!

کمپانی Oura با قابلیت های جدید، آماده رقابت با گلکسی رینگ سامسونگ می‌شود!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سامسونگ قصد دارد حلقه‌ی هوشمند خود با نام «گلکسی رینگ» را در سال جاری میلادی و احتمالاً در ماه ژوئیه (حوالی تیر و مرداد) روانه‌ی بازار کند. اتفاقی که بدون شک بازار حلقه‌های هوشمند را به‌طور اساسی تحت تأثیر قرار خواهد داد. کمپانی Oura که در حال حاضر بر این بازار غلبه دارد، کم‌کم آماده‌ی رقابت گسترده با غول فناوری کره‌ای می‌شود.

در همین راستا، این شرکت به‌تازگی یک بخش جدید تحت عنوان آزمایشگاه‌ها (Labs) را به برنامه‌ی خود اضافه کرد تا قابلیت‌های جدیدی را آزمایش کند و از کاربران بازخورد بگیرد. به نظر می‌رسد Oura می‌خواهد محصولات خود را با بهره‌گیری از این قابلیت‌ها نسبت به حلقه‌ی هوشمند سامسونگ متمایز کند.

شرکت Oura با قابلیت های جدید، آماده رقابت با گلکسی رینگ سامسونگ می‌شود!

این بخش جدید در حال حاضر تنها برای کاربران iOS منتشر می‌شود و اولین قابلیت جدید نیز «Symptom Radar» نام دارد که نشانه‌های خستگی بر روی بدن را نظارت می‌کند تا ضعف بدنی را تشخیص دهد. این قابلیت همچنین برای نتیجه‌گیری‌های خود به بررسی مواردی مانند تغییرات قابل‌توجه در دمای بدن، میزان تنفس، ضربان قلب در حالت استراحت و تغییرات ضربان قلب می‌پردازد.

شرکت Oura با قابلیت های جدید، آماده رقابت با گلکسی رینگ سامسونگ می‌شود!

اگر این قابلیت موفق به تشخیص کمبود و مشکلی در این زمینه‌ها شود، اعلانی را زیر بخش امتیاز آمادگی شما ارسال می‌کند تا در صورت نیاز، به استراحت کردن تشویق شوید. اگر این قابلیت را فعال کنید، دیگر اعلان‌هایی از حالت استراحت را دریافت نخواهید کرد، چرا که این اعلان‌ها کلی‌تری هستند، در حالی که اعلان‌های جدید Symptom Radar جزئیات و دقت بیشتری ارائه می‌دهند.

شیامال پاتل، مدیر بخش علوم شرکت Oura، در این زمینه توضیح داد:

«بخش Oura Labs، رویکرد ما جهت بازآفرینی تعامل داخلی برای قابلیت‌های جدید با کاربران به روشی ساختاریافته و رسمی است. با این ویژگی، شما یک فضای اختصاصی در برنامه خواهید داشت که می‌توانید به آن‌جا رفته و با ایده‌های جدیدی که در حال توسعه‌ی آن‌ها هستیم، تعامل کنید. کاربران می‌توانند بسیاری از ایده‌های اولیه را در بخش Oura Labs ببینند.»

علاوه‌ بر این، امکان ارسال بازخورد درباره‌ی هر قابلیت «Labs» و محصولات Oura نیز از طریق این بخش جدید در دسترس کاربران قرار گرفته است.

منبع: GSMArena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *