رونمایی از دستگاه سنجش آلایندگی هوای آمازون با قابلیت اتصال به دستیار صوتی الکسا

رونمایی از دستگاه سنجش آلایندگی هوای آمازون با قابلیت اتصال به دستیار صوتی الکسا

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

آلودگی هوا در محیط‌های بسته نه‌تنها آزار‌دهنده است، بلکه در به‌ خطر انداختن سلامت و احساس خستگی در محیط کار نقش عمده‌ای دارد. دستگاه‌های سنجش کیفیت هوا به شما کمک می‌کنند تا از میزان آلاینده‌های محیط آگاه شده و در برابر این آلودگی‌ها از خود محافظت کنید. اما اغلب این دستگاه‌ها از برند‌های بی‌نام و نشان و با قیمت‌های نجومی هستند. حالا آمازون اقدام به فروش دستگاه سنجش آلایندگی هوای تولیدی خود (Amazon Smart Air Quality) کرده که برچسب قیمتی 70 دلاری دارد.

این مانیتور وسیله‌ای کوچک است که به‌ طور پیوسته، دما، رطوبت و کیفیت هوای محیط را اندازه‌گیری می‌کند. این دستگاه قادر است تا ذرات ریز (PM)، ترکیبات آلی فرار (VOCs) ایجاد‌شده از مواد شیمیایی و مونوکسید کربن (CO) را مورد سنجش قرار دهد.

دستگاه سنجش آلایندگی هوای آمازون با قیمتی فوق‌العاده و قابلیت اتصال به الکسا رونمایی شد

همچنین این محصول، به دستیار صوتی آمازون یعنی الکسا نیز متصل می‌شود. با استفاده از این قابلیت می‌توان به‌ وسیله ارتباط صوتی با اسپیکر Echo smart، از آخرین اطلاعات کیفی هوای محیط مطلع شد. ضمناً با استفاده از نمایشگر هوشمند Echo Show نیز می‌توان از جزئیات آلاینده‌های موجود در خانه اطلاع پیدا کرد.

این دستگاه به یک LED داخلی مجهز شده که کیفیت هوا را در یک نگاه، نمایش می‌دهد و در صورت آلایندگی بیش از حد مجاز، شما را در جریان قرار می‌دهد.

هم‌اکنون این دستگاه سنجش آلایندگی هوا، با قیمت 70 دلاری در سایت آمازون قابل سفارش است. تحویل آن نیز از تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) آغاز خواهد شد. در پیشنهادی جذاب، آمازون محصول جدید خود را به‌ همراه یک نمایشگر باندل به‌ نام Echo Show 5 با قیمتی تنها 90 دلاری ارائه کرده است که نسبت به سفارش جداگانه هر کدام از دستگاه‌ها، 60 دلار ارزان‌تر تمام می‌شود!

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>