عرضه احتمالی ایرپادز 3 در کنار آیفون 13 در سپتامبر

عرضه احتمالی ایرپادز 3 در کنار آیفون 13 در سپتامبر (شهریور و مهر)

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سپتامبر ماه بسیار خوبی برای طرفداران اپل است. به نظر می‌رسد علاوه بر آیفون 13، هدفون‌های بی‌سیم ایرپادز 3 نیز در این ماه به بازار عرضه شوند.

دیجی‌تایمز بر اساس اطلاعاتی از منابع مطلع گزارش داد که احتمالاً اپل آیفون 13 و ایرپادز 3 طی مراسمی در سپتامبر عرضه خواهند شد. وقتی صحبت از پیش‌بینی‌ در مورد اپل می شود، معمولاً می‌توان به دیجی‌تایمز اعتماد کرد، اگرچه همیشه همه چیز درست پیش نمی‌رود.

بیشتر شایعاتی که تاکنون شنیده ایم به عرضه ایرپادز 3 در نیمه دوم سال 2021 اشاره دارد، بنابراین احتمالاً شرایط مناسبی برای عرضه این محصول در سپتامبر وجود خواهد داشت. البته اپل در گذشته در ماه‌های اکتبر و نوامبر نیز معرفی محصول داشته است.

داستان ایرپادز 3 تاکنون

ایرپادز ارزان‌تر (در مقایسه با ایرپادز پرو) آخرین بار در سال 2019 به‌روز شد، بنابراین منطقی است که اپل باید در سال 2021 به فکر بروزرسانی آن باشد. این سومین نسل از هدفون‌های بی‌سیم است که به بازار مصرف راه پیدا می‌کنند.

بر اساس آنچه تاکنون شنیده‌ایم، یک باز‌طراحی مجدد آغاز شده است؛ در هدفون‌های جدید ظاهراً به سبک ایرپادز پرو، ساقه‌های گوش کوتاه‌تر شده‌اند. البته کیف شارژ نیز با ضریب شکل کوچکتر هدفون‌ها، متناسب می‌شود.

همچنین صحبت از این است که اپل سنسورهای بیشتری را در نسخه‌های بعدی ایرپادز قرار خواهد داد و در مورد ویژگی‌های اضافی مانند سلامتی و تناسب اندام، امکانات بیشتری را ایجاد می‌کند؛ استراتژی که برای نسل‌های متوالی اپل‌واچ به خوبی عمل کرده است.

منبع: Techradar

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>