پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

واتساپ سازگاری چند دستگاهی را برای برخی از کاربران نسخه بتا در iOS اضافه می‌کند

واتساپ سازگاری چند دستگاهی را برای برخی از کاربران نسخه بتا در iOS اضافه می‌کند

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دو هفته پس از گزارش WABetaInfo مبنی بر ارائه سازگاري چند دستگاهي توسط واتساپ، اين پلتفرم در حال حاضر نسخه 2.21.150.11 را با اين قابلیت، براي برخي آزمايش‌كنندگان نسخه بتا منتشر مي‌كند.

بر اساس گزارش WABetaInfo، سازگاری چند دستگاهی برای بیشتر آزمایش‌کنندگان نسخه بتا در iOS در حال اجرا است، اگرچه برخی از کاربران هنوز به این قابلیت دسترسی ندارند.

زمانی که این ویژگی در دسترس عموم قرار بگیرد، کاربران می‌توانند از واتساپ در چهار دستگاه مختلف و یک تلفن همراه استفاده کنند، این بدان معناست که شما حتی بدون داشتن آیفون روشن و متصل به اینترنت، قادر خواهید بود از واتساپ استفاده کنید.

با سازگاری چند دستگاهی، کاربران می‌توانند از واتساپ وب، نسخه دسکتاپ و… بدون اتصال به تلفن اصلی متصل به اینترنت استفاده کنند. این قابلیت واتساپ، با توجه به شایعات سه ساله در مورد آن، در نهایت برای نسخه آیپد منتشر خواهد شد.

شما می توانید با باز کردن تنظیمات برنامه> دستگاه‌های متصل، بررسی کنید که چند دستگاه برای حساب واتساپ شما فعال است. اگر یک ردیف جدید به نام چند دستگاه مشاهده کردید، به این معنی است که شما می‌توانید در نهایت به نسخه بتا برنامه بپیوندید!

WABetainfo همچنین هشدار می‌دهد که ممکن است این نسخه بتا در حال حاضر با سازگاری چند دستگاه به درستی کار نکند:

  • چت‌های پین شده: بلافاصله همگام‌سازی نمی‌شوند، بنابراین برای اولین استفاده، باید به صورت دستی آنها را جستجو کنید.
  • مکانهای زنده: ممکن است در دستگاههای مرتبط دیده نشوند.
  • اگر به برنامه بتا در واتساپ تجاری بپیوندید، نام و برچسب های کسب و کار شما از برنامه‌های وب و دسکتاپ قابل اصلاح نیست.
  • نمی توانید از طریق برنامه های وب/دسکتاپ با افرادی که نسخه قدیمی واتساپ را روی تلفن خود دارند چت کنید و با آنها تماس بگیرید. برای گفتگو با این افراد، آنها باید واتساپ را از فروشگاه گوگل‌پلی یا اپ‌استور به روز کنند.
همچنین مطالعه کنید
چگونه با ضربه زدن به پشت گوشی اندرویدی، اسکرین شات بگیریم؟

به تازگی، در مصاحبه‌ای، مارک زاکربرگ و ویل کاتکارت، مدیر عامل واتساپ، بیان کردند که “همگام‌سازی تمام پیام‌ها و محتوای شما یک چالش بزرگ فنی بوده است”. خوشبختانه همه کاربران می توانند بزودی از این قابلیت استفاده کنند.

منبع: 9to5mac

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>