راه حل جالب Wyze برای تامین برق دوربین Cam V3

راه حل جالب Wyze برای تامین برق دوربین Cam V3

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دوربین Wyze Cam V3 یکی از محصولات اصلی کمپانی Wyze است. اما شاید برای کاربران این دوربین این سؤال پیش آمده باشد: چرا دوربین Wyze Cam V3 از باتری تغذیه نمی‌کند و باید مستقیم به جریان برق متصل شود؟ جواب این سؤال را ما هم نمی‌دانیم اما محصول جدید این کمپانی یعنی Wyze Lamp Socket به این دوربین اجازه می‌دهد تا از هر چراغی در محیط باز تغذیه کند! قیمت این محصول نیز تنها 10 دلار تعیین شده است. همچنین برای دوربین Wyze Cam Outdoor یک پنل خورشیدی معرفی شده که می‌تواند شارژدهی باتری آن را بهبود ببخشد.

راه حل جدید Wyze برای تامین نیروی دوربین Cam V3

طراحی Wyze Lamp Socket بسیار خلاقانه و هوشمندانه به نظر می‌رسد. این وسیله به پایه چراغ یا هر منبع روشنایی متصل شده و از برقی که وارد آن چراغ می‌شود برای تغذیه دوربین Cam V3 استفاده می‌کند. همچنین Wyze Lamp Socket به هر منبع روشنایی که وصل شود آن را تبدیل به چراغی هوشمند می‌کند (مثلاً می‌توان آن چراغ را با فرمان‌های صوتی کنترل کرد یا روشن یا خاموش شدن چراغ را برنامه‌ریزی کرد).

و حالا می‌رسیم به پنل خورشیدی Wyze، با اینکه Wyze دقیقاً اعلام نکرده که این پنل‌ها چقدر شارژدهی دوربین‌های این شرکت را افزایش می‌دهند اما با توجه به قیمت 20 دلاری این محصول اگر از دوربین‌های Wyze استفاده می‌کنید و می‌خواهید دوربین شما زمانی که به یک سفر طولانی می‌روید به تصویربرداری بپردازد، این پنل خورشیدی کمک بسیار زیادی به شما می‌کند.

در حال حاضر خرید Wyze Lamp Socket و پنل خورشیدی Wyze از طریق وب‌سایت این کمپانی امکان‌پذیر است.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>