انتشار بازی Shadow Warrior 3 تا سال 2022 به تاخیر افتاد

انتشار بازی Shadow Warrior 3 تا سال 2022 به تاخیر افتاد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

نخستین بازی شوتر استودیو Flying Wild Hog به‌ نام Shadow Warrior 3 که قرار بود در سال 2021 منتشر شود، به فهرست عناوین به تعویق افتاده امسال اضافه شد.

با وجود آنکه Flying Wild Hog به‌تازگی از انتشار تاریخ عرضه بازی جدید خود به‌ نام Shadow Warrior 3 در آینده‌ای نزدیک خبر داده بود، حالا به‌ طور رسمی از تاخیر در انتشار این بازی تا سال 2022 خبر داده است. این در حالی است که اخیراً سازنده بازی از تلاش خود جهت تکمیل مراحل تولید بازی سخن گفته بود و همچنین اعلام کرده بود که به‌زودی تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص خواهد شد.

انتشار بازی Shadow Warrior 3 تا سال 2022 به تاخیر افتاد

در این سری که پس از Shadow Warrior 2 اتفاق می‌افتد، به لطف محیط‌های جدید ایجاد‌شده در بازی، می‌توان از مراحل تصادفی بیشتری بهره برد. همچنین روش‌های پیمایشی مانند دویدن روی دیوار و آویزان شدن از قلاب به روش‌های کشتن دشمنان اضافه شده است. در سری جدید پس از کشتن دشمنان، می‌توان از سلاح‌های Gore اجساد استفاده کرد. همچنین با استفاده از ویژگی جدید The Seeking Eye (چشم جستجوگر) که از Seeking Shekora به‌دست آمده است می‌توان با حملات خود، دشمن را فریب داد.

Shadow Warrior 3 در حال حاضر بر روی سه پلتفرم Xbox One، PS4 و کامپیوتر در حال توسعه است. البته با این‌که Flying Wild Hog هنوز عرضه بازی برای سری‌های Xbox X/S و PS5 را تایید نکرده، اما مطمئناً قصد دارد این بازی را برای پلتفرم‌های بیشتری عرضه کند.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>