Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

ظرفیت باتری ساعت‌های جدید اپل واچ مشخص شد

ظرفیت باتری ساعت‌های جدید اپل واچ مشخص شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اپل معمولاً عادت دارد ظرفیت باتری را برای محصولات خود اعلام نکرده و در عوض ترجیح می‌دهد استقامت باتری را در ساعت‌های خود اندازه‌گیری کند. اما خوشبختانه آژانس‌های صدور گواهینامه، هنوز مقادیر واقعی “میلی‌آمپر ساعت” را برای همه محصولاتی که از پایگاه داده‌شان عبور کرده‌اند را منتشر می‌کنند. اکنون آژانس 3C چین، ظرفیت واقعی باتری تمام مدل‌های جدید اپل واچ که هفته گذشته معرفی شده‌اند را فهرست کرده است.

ظرفیت باتری ساعت‌های جدید اپل واچ مشخص شد

اپل واچ اس ای (Apple Watch SE):

اپل واچ SE (40 میلی‌متری) با 245 میلی‌آمپر ساعت، دارای کوچک‌ترین باتری در بین ساعت‌های جدید معرفی‌شده اپل است. اما در نسخه 44 میلی‌متری واچ SE، این ظرفیت تا 296 میلی‌آمپر ساعت افزایش یافته است.

اپل واچ سری 8 (Apple Watch Series 8):

اپل واچ سری 8 (41 میلی‌متری) دارای باتری 282 میلی‌آمپر ساعتی است در حالیکه نسخه بزرگتر 45 میلی‌متری، از ظرفیت باتری 308 میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. ساعت‌های سری 8 با قابلیت نمایشگر همیشه روشن (AOD)، ردیابی خودکار فعالیت و تشخیص سقوط، 18 ساعت عمر باتری دارند، اما حالت اختیاری کم مصرف آن‌ها به شما امکان می‌دهد برخی از ویژگی‌ها را کاهش داده و این عدد را به 36 ساعت افزایش داده و آن دو برابر کنید.

همچنین مطالعه کنید
ساعت هوشمند پیکسل واچ 2 گوگل با تراشه و عمر باتری بهتر رونمایی شد

اپل واچ اولترا (Apple Watch Ultra):

ساعت اپل واچ اولترا با باتری 542 میلی‌آمپر ساعتی خود، بیشترین ظرفیت باتری را در بین هر اپل واچ تا‌به‌امروز دارد. اپل ادعا می‌کند که واچ اولترا می‌تواند تا 36 ساعت استفاده معمولی با نمایشگر همیشه روشن (AOD)، تمرینات خودکار و ضربان قلب ثابت، دوام بیاورد. این شرکت همچنین یک حالت کم مصرف را در اواخر سال جاری میلادی ارائه می‌کند که عمر باتری اولترا را به 60 ساعت افزایش می‌دهد.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>