پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

قابلیت جدید واتساپ؛ امکان انتقال تاریخچه پیام‌ها بین iOS و اندروید

قابلیت جدید واتساپ؛ امکان انتقال تاریخچه پیام‌ها بین iOS و اندروید

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بر اساس گزارش‌های جدید، کاربران واتساپ بزودی می‌توانند بدون حذف تاریخچه چت خود، بین گوشی‌هایی با سیستم عامل مختلف، گفتگوهای خود را ادامه دهند. این قابلیت احتمالی که توسط WABetaInfo مشاهده شده است امکان انتقال تاریخچه مکالمه از آیفون به اندروید را فراهم می‌کند.

در حال حاضر، در صورت ارتقا سیستم عامل گوشی هوشمند، هر دو گوشی می‌توانند از تاریخچه چت در iCloud یا Google Drive پشتیبان تهیه کنند، اما انتقال بین سیستم عامل‌‌ها در دسترس نیست.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط WABetaInfo در اوایل ماه جاری، این فرآیند شامل اسکن یک کد QR در آیفون به منظور انتقال چت‌ها به دستگاه جدید اندروید است.

در حال حاضر به نظر می‌رسد این قابلیت در حال توسعه، بر روی انتقال چت‌ها به اندروید متمرکز شده است و حتی می‌تواند بخشی از برنامه جدید “انتقال به اندروید” که توسط گوگل برای iOS طراحی شده است، باشد. گزارش جدید توسعه‌دهندگان XDA، نیز این قابلیت را تایید می‌کند.

بر اساس اطلاعات بدست آمده، اسکن کد QR در آیفون، تنظیمات انتقال واتساپ را آغاز می‌کند. همچنین می‌توانید برای شروع انتقال، با رفتن به واتساپ> چت‌ها> انتقال چت‌ها به اندروید، به محض دسترسی به این ویژگی، همگام‌سازی را آغاز کنید. البته WABetaInfo قبلا نیز گفته بود انتقال از اندروید به آیفون نیز در حال توسعه است.

همچنین مطالعه کنید
به‌زودی؛ امکان انتقال تاریخچه چت واتس‌اپ بین اندروید و iOS؛ البته باز هم با کابل یا وایفای!!

واتساب همچنین در حال توسعه سازگاری چند‌دستگاهی برای کاربران است و این ویژگی مطمئناً می‌تواند به آن وابسته باشد. این قابلیت مناسب کسانی است که هم گوشی اندرویدی دارند و هم آیفون، و بزودی قادر به چت با پیام‌های همگام‌سازی شده در هر دو دستگاه خواهند بود.

منبع: Trustedreviews

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>