پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

نحوه استفاده از گلکسی واچ 4 سامسونگ با دستکش

نحوه استفاده از گلکسی واچ 4 سامسونگ با دستکش

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ساعت‌های هوشمند، دستگاه‌هایی کاربردی و بسیار مفید هستند. با این حال، عملکرد لمسی این گجت‌ها، گاهی اوقات می‌تواند آزاردهنده باشد چراکه نمایشگر این ساعت‌ها هنگام پوشیدن دستکش به اندازه کافی حساس نیست. اما سامسونگ در مورد گلکسی واچ 4 اقدامات احتیاطی خاصی را انجام داده و حالت مخصوص دستکش را در این دستگاه اجرایی کرده است. این قابلیت، حساسیت لمسی نمایشگر را در مواقع پوشیدن دستکش، افزایش می‌دهد. در این مطلب نحوه استفاده از گلکسی واچ 4 سامسونگ با دستکش ورزشی و با کمک قابلیت “حساسیت لمسی” آموزش داده شده است. با اروتک همراه باشید.

نحوه کار با گلکسی واچ 4 سامسونگ با دستکش:

برای بهبود حساسیت نمایشگر، ابتدا باید بخش تنظیمات گلکسی واچ را باز کنید. تنظیمات نمایشگر را پیدا کرده و منو را تا آخر اسکرول کنید. سپس آخرین گزینه که “حساسیت لمسی” نام دارد را فعال کنید. در اینجا دوباره و به عنوان یک لیست گام به گام با کمک اسکرین‌شات، این مراحل را آموزش می‌دهیم:

  • مستقیماً روی مچ دست به تنظیمات گلکسی واچ 4 بروید.
  • به تنظیمات صفحه نمایش بروید.
  • گزینه “حساسیت لمسی” را فعال کنید.

نحوه استفاده از گلکسی واچ 4 سامسونگ با دستکش

روش جایگزین:

  • به اپلیکیشن پوشیدنی‌های گلکسی (wearables) در گوشی خود بروید.
  • تنظیمات نمایشگر را باز کنید.
  • گزینه “حساسیت لمسی” را فعال کنید.
همچنین مطالعه کنید
ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ چگونه سطح استرس شما را اندازه گیری می‌کند؟

اگرچه هنوز به‌صورت عملی آزمایش نشده، اما حدس می‌زنیم که این قابلیت، عمر باتری گلکسی واچ 4 را کاهش می‌دهد. این به این دلیل است که سامسونگ از نظر فنی باید رسانایی لایه خازنی در نمایشگر را برای این کار افزایش دهد. بنابراین منطقی است که این حالت را برای همیشه فعال نگه ندارید مگر اینکه صفحه‌نمایش حساس به لمس ساعت هوشمند سامسونگ را بیشتر دوست داشته باشید!

منبع: Nextpit

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>