Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

قابلیت اتصال متون تایپ‌شده بین اندروید و ویندوز از طریق Swiftkey برقرار شد

قابلیت انتقال متون کپی‌شده در کیبورد بین اندروید و ویندوز از طریق Swiftkey برقرار شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

همانند روشی که در کپی و پیست اطلاعات از طریق آیفون به مک شاهد بوده‌ایم، این ویژگی حالا برای دستگاه‌های مجهز به اندروید و ویندوز نیز عرضه شده است. آخرین نسخه (7.9.0.5) از نرم‌افزار Swiftkey مایکروسافت، این امکان را فراهم کرده تا حافظه کلیپ‌بورد (متون کپی‌شده)، بدون نیاز به استفاده از نرم‌افزار Your Phone، بین گوشی اندرویدی و ویندوز کامپیوتر، قابل اشتراک‌گذاری شود.

جهت سینک کلیپ‌بوردها میان اندروید و ویندوز، در ابتدا باید نرم‌افزار SwiftKey را نصب نمود و آن‌ را به‌ عنوان کیبورد پیش‌فرض دستگاه اندرویدی انتخاب کرد، سپس با استفاده از آن، به حساب مایکروسافت خود وارد شد. در مرحله بعد باید گزینه “Cloud Clipboard” در نرم‌افزار SwiftKey را فعال کرد که از مسیر تنظیمات Swiftkey Keyboard، باز کردن منوی Rich Input و سپس لمس گزینه کلیپ‌بورد، عنوان Sync Keyboard History قابل فعال‌سازی است.

قابلیت سینک کپی و پیست از طریق Swiftkey بین اندروید و ویندوز برقرار شد

حالا در ویندوز، با رفتن به Setting دستگاه و باز کردن بخش System، سپس با ورود به گزینه Clipboard، دو عنوان Clipboard History و Sync Across Your Devices را فعال کنید. در نظر داشته باشید که این قابلیت صرفاً در ویندوز 10 به بالا قابل استفاده است.

همچنین مطالعه کنید
از قابلیت جذاب و کاربردی Quick Ball گوشی های شیائومی چه می‌دانید؟

حالا می‌توان به تبادل اطلاعات مورد‌نظر میان ویندوز و اندروید پرداخت. این ویژگی محتویات کلیپ‌بورد را برای یک ساعت حفظ می‌کند که البته بسیار محدود اما قاعدتاً بهتر از هیچ است!

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>