پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

کریستال داینامیکس در حال کار بر روی یک نسخه جدید از بازی تامب رایدر است

کریستال داینامیکس در حال کار بر روی یک نسخه جدید از بازی تامب رایدر است

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

پس از گذشت چهار سال از انتشار بازی Shadow of the Tomb Raider در سال 2018، اکنون در رویداد State of Unreal 2022، استودیو کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک نسخه جدید از بازی تامب رایدر است. این کمپانی بازی‌سازی همچنین تایید کرده است که برای ساخت عنوان جدید تامب رایدر (Tomb Raider)، موتور بازی‌سازی in-house engine را به نفع Unreal Engine 5 کنار می‌گذارد.

امکان دریافت سه‌گانه ریبوت Tomb Raider به‌صورت رایگان از Epic Games

نکته جالب‌توجه این است که همین چند هفته پیش نیز، استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 برای ساخت نسخه بعدی بازی Witcher استفاده خواهد کرد.

کریستال داینامیکس در حال کار بر روی یک نسخه جدید از بازی تامب رایدر است

در حالیکه ما هنوز تصویر روشنی از زمان عرضه و جزییات نسخه بعدی تامب رایدر نداریم، اما با لطف نسخه دمو Lumen in the Land of Nanite اپیک گیمز (Epic Games)، می‌توان تصویری هرچند اولیه در مورد ظاهر این بازی نسل جدید به‌دست آورد.

نسخه دمو این موتور بازی‌سازی از اسکن‌های فوق‌العاده دقیق Quixel استفاده کرده تا محیط معبد را در یک صحرای واقعی با نرخ فریم قابل پخش در پلی‌استیشن 5 ارائه دهد. با توجه به تغییر جهت بیشتر توسعه‌دهندگان بازی به سوی Unreal Engine 5، انتظار می‌رود ویژگی‌های فنی اصلی این موتور بازی‌سازی، از جمله سیستم حذف هندسی Nanite و نورپردازی Lumen، به عناصر کلیدی نسل بعدی تصاویر “واقعی” در سال‌های آینده تبدیل شوند.

همچنین مطالعه کنید
انتشار بازی Forspoken تا مهر ماه سال آینده به تعویق افتاد

منبع: Notebookcheck

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>