جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
مشخصات مورد نیاز برای اجرای نسخه PC (کامپیوتر) بازی God of War منتشر شد

مشخصات مورد نیاز برای اجرای نسخه PC (کامپیوتر) بازی God of War منتشر شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

استودیو Sony Santa Monica به‌تازگی مشخصات مورد نیاز برای اجرای بازی موفق خود در سال 2018، یعنی God of War را بر روی پلتفرم PC (کامپیوتر) منتشر کرده است و همان‌طور که انتظار می‌رفت، برای اجرای این بازی به یک دستگاه کاملاً قدرتمند نیاز خواهید داشت.

این استودیو برای رسیدن به نرخ 60 فریم‌برثانیه در رزولوشن 4K، کارت گرافیک Nvidia RTX 3080 را توصیه کرده است که خرید آن در حال حاضر غیر ممکن است! با این‌حال، مشخصات توصیه‌شده برای God of War در سطحی پایین‌تر قرار دارد و پردازنده Intel i5-6600K و پردازنده گرافیکی Nvidia GTX 1060 به‌همراه ویندوز 10، از  حداقل ضروریات جهت اجرای بازی به‌شمار می‌روند.

در تصویر زیر، مشخصات مورد نیاز جهت اجرای بازی God of War در سطوح مختلف، از جمله حداقل سیستم توصیه‌شده، عملکرد بهتر و بالاترین حد اجرا فهرست شده است.

مشخصات مورد نیاز برای اجرای نسخه PC (کامپیوتر) بازی God of War منتشر شد

این استودیو همچنین تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده که برخی از جزییات نسخه کامپیوتر بازی God of War را به نمایش می‌گذارد.

برخی از ویژگی‌های اختصاصی نسخه کامپیوتر عبارتند از Nvidia DLLS AI Performance Boost (افزایش عملکرد هوش مصنوعی گرافیک انویدیا)، Nvidia Reflex، AMD FidelityFX Super Resolution، گرافیک ارتقایافته و موارد متنوع دیگر.

در وبلاگ استودیو سانتا مونیکا به تغییرات بازی در این نسخه پرداخته شده:

سایه‌هایی با وضوح بالاتر، بازتاب بهودیافته فضای صفحه‌نمایش، تکنیک‌های GTAO و SSDO، در کنار صحنه‌های بسیار دقیق و بهبود رندر، به این معنی است که God of War، در کامپیوتر یک تجربه بصری زیبا و پر وضوح خواهد بود.

نسخه کامپیوتر بازی God of War در ماه اکتبر، کمی بیش از 6 ماه پس از معرفی به‌روزرسانی PS5 برای این بازی، معرفی شد. آپدیت اخیر این بازی برای PS5، نرخ 60 فریم‌برثانیه، رزولوشن 4K Checkerboard و وضوح 2160p را برای این عنوان به ارمغان آورده است. البته اگر قادر به بازی با این نسخه نیستید، می‌توانید عملکرد مشابهی را در 14 ژانویه سال میلادی آینده (24 دی) در نسخه کامپیوتر، تجربه کنید.

منبع: Gameinformer

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *