جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

بازی Angry Aligator (تمساح خشمگین)، فردا (9 آذر) منتشر می‌شود

بازی Angry Aligator (تمساح خشمگین)، فردا (9 آذر) منتشر می‌شود

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

باتلاق تمساح‌ها مکانی آرام و زیباست، البته تا زمانی‌که ظاهراً انسا‌ن‌ها سررسیدند و همه چیز را نابود کردند! در این بازی شما باید یک بچه تمساح را پرورش دهید و به‌دنبال انتقام از انسان‌هایی باشید که باتلاق شما را لکه‌دار کرده‌اند! فردا، 30 نوامبر (9 آذر)، بازی Angry Aligator (تمساح خشمگین) بر روی پلتفرم PS4 که قابلیت اجرا در PS5 را نیز دارد، منتشر خواهد شد. آیا آماده تبدیل شدن به یک تمساح و ماجراجویی‌های خاص آن هستید؟ زمان خودنمایی تمساح ماجراجو فرارسیده است!

بازی Angry Aligator (تمساح خشمگین) در تاریخ 30 نوامبر (9 آذر) منتشر می‌شود

زندگی در کالبد تمساح

در بازی Angry Aligator هدف این است که گیمرها کاری را که پیش‌تر انجام نداده بودند را تجربه کنند، یعنی تجربه زندگی از منظر یک تمساح! برای آن‌که بازیکنان احساس کنند بچه شکارچی و خزنده بزرگ شرور چگونه و تا چه حد آسیب‌پذیر است، زمان زیادی صرف شده تا این تمساح تا حد امکان رفتاری واقعی داشته باشد. در دنیای فانتزی این بازی، بازیکنان می‌توانند یکی از چهار گونه مختلف تمساح را انتخاب کرده تا ماجراجویی در باتلاق خود را تجربه کنند و در مسیر انتقام قرار گیرند!

تبدیل به بزرگترین و بدترین تمساح شوید

همچنین مطالعه کنید
بازی Ace Combat 8 احتمالاً پروژه بزرگ بعدی بندای نامکو خواهد بود

با این‌حال، در ابتدا هنوز خیلی زود است به‌ دنبال برخی از انسان‌ها بروید. به‌عنوان یک شکار کوچک، ابتدا باید شکم خود را با چند قورباغه آبدار، سنجاب‌های خوش‌طعم و دیگر طعمه‌های کوچک پر کنید تا بتوانید ماهی‌هایتان را به‌دام بیاندازید، همچنین جهانِ باز مملو از موجودات را برای ملاقات، غذا خوردن و کشف اسرار فراوان کاوش کنید. همان‌طور که در حال به‌‌‌دست آوردن مواد مغذی و تجربه هستید، به نسخه بزرگ‌تر و بدتری از خود تبدیل می‌شوید و آماده انجام یک ماموریت جدید خواهید شد که در واقع آن ماموریت “ایجاد رعب و ترسی شدید برای انسان‌ها” در طول روز است!

بازی Angry Aligator (تمساح خشمگین) در تاریخ 30 نوامبر (9 آذر) منتشر می‌شود

دست انداختن انسان‌ها

هیچ چیز لذت‌بخش‌تر از طعم خوش انتقام نیست. خصوصاً وقتی که یک انسان مزاحم، باتلاق مورد علاقه شما را تسخیر می‌کند. به‌ عنوان یک تمساح تکامل‌یافته، می‌توانید آنها را به طرز غافل‌گیرکننده‌ای با موسیقی بلند فریب دهید، کلاه‌گیس یا کلاهی مبدل بر سر بگذارید و در وسایلشان پنهان شوید یا آن‌ها را به با حقه‌ای به توالت بکشانید و با انفجار غافلگیرشان کنید. هیچ‌کس به باتلاق شما حمله نمی‌کند و نمی‌تواند از دست شما فرار کند!

این فعلاً تمام آن چیزی است که وبلاگ رسمی پلی‌استیشن در اختیار کاربران قرار داده است.

منبع: Blog.PlayStation

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>