جدایی طراح ارشد بازی Battlefield 2042 از استودیو DICE

جدایی طراح ارشد بازی Battlefield 2042 از استودیو DICE

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

فوزی مسمار، طراح ارشد بازی Battlefield 2042 با تایید خبر جدایی خود از DICE، اعلام کرد که پیشنهادی به او شده که قادر به رد کردن آن نیست و تا پایان هفته، کمپانی DICE را ترک خواهد کرد.

منصفانه است اگر بگوییم بازی Battlefield 2042 آن‌طور که باید، انتظارات را برآورده نکرده است و توقعات طرفداران این مجموعه نسبت به روزهای قبل از انتشار این بازی، کاهش یافته است. استودیو سازنده این بازی یعنی DICE، در حال کار بر روی اصلاحات و بر طرف نمودن ضعف‌های بازی است، اما ظاهراً اقدامات این کمپانی، بدون وجود عضو ارشد تیم سازنده این بازی انجام خواهد گرفت.

به‌ گزارش وب‌سایت VGC، فوزی مسمار، طراح ارشد تیم DICE، خبر ترک این استودیو را تایید کرده است. مسمار در سال 2019 به این مجموعه پیوسته بود و بازی‌هایی نظیر Battlefield 5 و Star Wars Battlefront 2 و توسعه عنوان Battlefield 2042 از جمله کارهای این طراح در همکاری با استودیو DICE محسوب می‌شوند.

در ایمیلی که کارکنان DICE از مسمار دریافت کرده‌اند، او از پذیرش یک پیشنهاد کاری در کمپانی دیگر که قادر به رد کردن آن نبوده، خبر داده است و حالا که Battlefield 2042 منتشرشده، به موقعیت شغلی جدید خود منتقل خواهد شد.

وی در بخشی از ایمیل ارسالی خود توضیح داده که:

در این حین که من و گابریلسون (از استودیو GM) در حال بحث بر سر برنامه‌های جانشینی هستیم (که در زمان متقضی اعلام خواهد شد)، ما تصمیم گرفتیم که این ارتباط را تا پس از انتشار بازی به تعویق بیاندازیم تا بر روی بازی که تلاش زیادی برای آن کرده‌ایم، تمرکز بیش‌تری داشته باشیم.

سخنگوی کمپانی EA نیز با تایید جدایی مسمار، خطاب به VGC گفته:

فوزی مسمار، استودیو DICE را تا پایان هفته جاری ترک خواهد کرد. ما برای او آرزوی بهترین‌ها را در تلاش‌های آینده‌اش داریم.

گفتنی است که بازی Battlefield 2042 بر روی پلتفرم‌های PS5، Xbox X/S، PS4، Xbox One و کامپیوتر قابل دریافت است.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>