Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

خرید تویوتا هایلوکس با ذرت و سویا در برزیل!

خرید تویوتا هایلوکس با ذرت و سویا در برزیل!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

تویوتا برزیل می‌گوید به سویا‌کاران و ذرت‌کاران این فرصت را می‌دهد تا غلات خود را با هایلوکس مبادله کنند. غول خودروسازی ژاپنی قصد دارد نه تنها هایلوکس (Hilux)، بلکه کرولا کراس (Corolla Cross) و SW4 فروچونر (Fortuner) را با این دانه‌های روغنی (به جای پول نقد) مبادله کند.

به نظر می‌‌رسد این یک مبادله غیر معمول باشد، اما این برنامه با نام تویوتا بارتر (Toyota Barter) از سال 2019 آغاز شده است. بر اساس گزارش بلومبرگ، برزیل بزرگترین تولید کننده سویا در جهان است. به نقل از رویترز، معاملاتی از این دست در آنجا بی‌سابقه نیست زیرا بانک‌ها در دهه گذشته شرایط دریافت وام را سخت‌تر کرده‌اند.

خرید تویوتا هایلوکس با ذرت و سویا در برزیل!

تولید سویا و ذرت در این کشور به شدت افزایش یافته است و با وجود اعتبار و پول نقد کمتر در دست مردم، محصولات زیادی وجود دارد. تراکتورسازی کیس (Tractor maker Case) نیز معامله با غلات را برای ماشین‌آلات خود می‌پذیرد.

تویوتا برزیل می‌گوید که 16 درصد از فروش مستقیم آن به صنایع کشاورزی اختصاص دارد. خوزه لوئیس رینکون برونو، مدیر فروش تویوتا در برزیل، گفت:

تویوتا بارتر به عنوان یک برنامه آزمایشی در سال 2019 آغاز شد و به این ترتیب، برزیل، اولین کانال فروش ما است که هنگام خرید خودرو، غلات را می‌پذیرد. ما اکنون این شانس را داریم که این برنامه را برای صنعت کشاورزی رسمی کنیم و حضور تویوتا را در این کشور افزایش دهیم”.

خرید تویوتا هایلوکس با ذرت و سویا در برزیل!

تویوتا از یک شرکت سوم به نام نوواآگری (NovaAgri) برای اطمینان از کشت این دانه‌های روغنی و مبادله آنها توسط خود کشاورزان استفاده می‌کند.

همچنین مطالعه کنید
میلی آمپر ساعت (mAh) چیست و چه تاثیری بر باتری‌ها و پاوربانک‌ها دارد؟

این یک معامله کاملاً شفاف است؛ سویا و ذرت در قبال خودرو، بدون مبادله هیچگونه وجه نقد! نوواآگری گفت: “این خودروساز از طریق برنامه تویوتا بارتر توانسته یک برنامه فروش منحصر به فرد را برای کشاورزانی که همیشه هایلوکس را برای استفاده شخصی یا تجاری در نظر داشته‌اند، ارائه دهد”.

منبع: Jalopnik

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>