پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

خرید وی پی ان با IP ایران

نحوه تغییر ip به آی پی ایران و استفاده از بانک ملی ایران از خارج از کشور

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

آدرس آی پی به عنوان یک پروتکل اینترنتی، یک شماره آنلاین منحصر به فرد بوده و تنها در اختیار کاربران اینترنتی قرار دارد. اما کاربران ایرانی که خارج از کشور حضور دارند، بدون آی‌ پی ایرانی نمی‌توانند به برخی از سایت‌ها و یا پلتفرم‌های مالی دسترسی پیدا کنند. راهکار حل این مشکل خرید وی پی ان با IP ایران  در کشور‌های خارجی است. در هر کجای دنیا که باشید می‌توانید به راحتی آی‌ پی ایرانی را دریافت کرده و با کمک آن، علاوه بر دسترسی به سایت‌های فیلتر شده، به راحتی فعالیت‌های مالی خود را دنبال کنید. اگر قصد دارید در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید و بدانید VPN چیست تا پایان این مطلب همراه باشید.

تعریف آدرس آی پی ایرانی

زمانی که کاربر از طریق دستگاه خود آنلاین می‌شود، یک آدرس آی پی با توجه به موقعیت مکانی به وی اختصاص داده خواهد شد. اما زمانی که همین کاربر موقعیت جغرافی خود را تغییر داده و در خارج از کشور حضور داشته باشد، دیگر آدرس آی پی ایرانی نخواهد داشت. در این بین برخی از وب سایت‌های ایرانی از جمله وب سایت‌های دولتی و یا سایت بانک ملی در خارج از کشور، تنها با کمک آی پی ایرانی قابل استفاده خواهند بود. بنابراین کاربران در زمان حضور در خارج از کشور، نیاز دارند تا با استفاده از آی پی ایرانی ارتباطات خود را برقرار کنند. دسترسی به آی پی ایران در خارج از کشور، علاوه بر امکان حضور در برخی از وب سایت‌های فیلتر شده، باعث امنیت بانکداری آنلاین نیز خواهد شد.

چرا باید خرید وی پی ان با IP ایران انجام شود؟

همانطور که گفته شد دلایل زیادی وجود دارد که برخی از وب سایت‌ها در خارج از کشور امکان سرویس دهی به کاربران را نداشته و تنها افرادی که در ایران حضور دارند می‌توانند از امکانات این وب سایت‌ها استفاده کنند. اگر در کشوری غیر از ایران حضور داشته باشید، تنها با خرید وی پی ان با IP ایران می‌توانید به محتوا‌های ویدیویی و صوتی آنلاین این وب سایت‌ها دسترسی پیدا کنید. البته برخی افراد با کمک سرویس دهنده اینترنت در کشور‌ به آی پی ثابت دسترسی پیدا می‌کنند. امما باید این نکته را نیز در نظر داشت که درخواست آی پی ثابت همراه با پرداخت هزینه‌های بالا خواهد بود و همچنین ممکن است در برخی از مناطق با بلاک شدن یا مسدود شدن آی پی نیز همراه باشد.

خرید وی پی ان با IP ایران برای استفاده از خدمات بانک ملی در خارج از کشور

تغییر ip به آی پی ایران از خارج کشور

یکی از دلایلی که کاربران در خارج از کشور نیاز به آی‌ پی ایرانی خواهند داشت، استفاده از خدمات بانک ملی در خارج از کشور است. این کاربران می‌توانند با تغییر آی پی به آی پی ایران، از خارج کشور به پلتفرم‌های بانکداری متصل شده و از سرویس‌های آن‌ها بهره‌مند شوند. در حال حاضر امکان تغییر آی پی به آی پی ایران از سه روش مهم و ایمن وجود دارد که در ادامه این گزینه‌ها بیان خواهند شد.

به کار بردن روش سیستم دامنه هوشمند

در صورتی که قصد دارید با استفاده از تغییر آی پی به برخی از وب سایت‌های صوتی و تصویری ورود کرده و محتوای ویدیویی و صوتی آن‌ها را دریافت کنید، استفاده از سیستمی به نام دامنه هوشمند بهترین گزینه خواهد بود. علاوه بر رفع فیلتر، امکان دریافت دامنه ایرانی با سرعت بالاتر نیز فراهم خواهد شد. البته به دلیل عدم رمزگذاری در زمان استفاده از این سیستم، ممکن است در آینده با برخی مشکلات امنیتی مواجه شوید.

همچنین مطالعه کنید
دلایل داغ شدن گوشی چیست؟

استفاده از سرور‌های وی پی ان ایرانی در خارج از کشور و خرید وی پی ان با IP ایران

برای تغییر آدرس آی پی خود به ایران، می‌توانید از خرید وی پی ان با ای پی ایران به صورت راه دور استفاده کنید. این اتصال به صورت ایمن خواهد بود و امکان ردیابی فعالیت‌های آنلاین کاربران نیز از طریق آن وجود ندارد. می‌توان وی پی ان را به عنوان امن‌ترین روش برای تغییر آی پی به آی پی ایران از خارج کشور در نظر گرفت. در داخل کشور برای ورود به برخی اپلیکیشن‌های خارجی فیلتر شده باید آی پی خود را به کشور دیگر تغییر دهید. در زمان حضور در یک کشور خارجی نیز امکان ورود به برخی از سایت‌های ایرانی وجود ندارد. از طرفی دسترسی به آی پی ایران نیز در زمان حضور در خارج از کشور به راحتی امکان‌پذیر نخواهد بود.

استفاده از روش پروکسی

یکی از روش‌های دیگر برای خرید وی پی ان با IP ایران  ، استفاده از روش پروکسی است که به دلیل ناامن بودن، به کاربران پیشنهاد نمی‌شود. البته افرادی که برای فعالیت‌های خود نیازی به رمزگذاری ندارند می‌توانند از پروکسی استفاده کنند. اما در صورتی که حفظ حریم خصوصی و اطلاعات مربوط به حساب‌های کاربری از جمله دسترسی به اپلیکیشن‌های بانکداری در خارج از کشور برای کاربر اهمیت بالایی داشته باشد، استفاده از پروکسی پیشنهاد نمی‌شود.

ویژگی‌های مربوط به یک وی پی ان ایرانی مناسب و تغییر ip به آی پی ایران از خارج کشور

در صورتی که قصد دارید از طریق آی‌ پی ایران، وی پی ان مناسب را خریداری کنید، بهتر است به چند نکته مهم توجه کنید.

  • یکی از قابلیت‌های مهم وی پی ان خوب داشتن اعتبار بالا است. در صورتی که حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی برای شما بسیار اهمیت دارد، بهتر است به جای استفاده از اشتراک‌های رایگان و ارزان قیمت، وی ‌پی ‌ان‌های دارای اعتبار بالا را از مراکز معتبر خریداری کنید.
  • پشتیبانی از ویژگی امنیتی Kill سوئیچ بسیار مهم است. در صورتی که خرید وی پی ان با IP ایران انجام داده باشید و از این قابلیت پشتیبانی کند، هنگامی که پروتکل وی پی ان نتواند به درستی پاسخ دهی داشته باشد، اتصال به اینترنت نیز مسدود خواهد شد.
  • در صورتی که برای خرید وی پی ان به آی پی ایرانی نیاز دارید می‌توانید از پرداخت‌های جایگزین از جمله امکان پرداخت با ارز‌های دیجیتال و با هدف محافظت از حریم خصوصی استفاده کنید.
  • بهتر است وی پی ان‌هایی خریداری شود که در آن اطلاعات کاربران ذخیره نخواهد شد. در صورت خرید از شرکت‌های معتبر و قابل اعتماد از حفظ حریم خصوصی خود مطمئن شوید.
  • خرید اشتراک‌های وی پی ان ایرانی با امکان استفاده به طور همزمان در چندین دستگاه از جمله تلفن‌های هوشمند و لپ تاپ‌ها

آی پی ایران برای اتصال بانک ملی در خارج از کشور

حرف آخر

تغییر ip به آی پی ایران از خارج کشور یکی از راهکار‌های امن و مناسب برای اتصال به وبسایت‌های بانکی در داخل کشور است. بدین ترتیب با دریافت آی پی ایرانی، علاوه بر امکان دسترسی به خدمات بانکی، می‌توان از دیگر وبسایت‌های داخلی از جمله سایت‌های دولتی و دانشگاهی نیز استفاده کرد.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>