پخش زنده فرمول یک عربستان - امروز شنبه 27 اسفند 1401

پخش زنده فرمول یک عربستان – امروز شنبه 27 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دور سوم تمرینی و دور تعیین خط فرمول یک عربستان 2023 امروز شنبه 27 اسفند 1401 ساعت 17:00 و 20:30 به وقت ایران برگزار می شود. برای مشاهده این برنامه به صورت زنده می توانید از لینک های ارائه شده استفاده نمایید.

لینک پخش زنده دور سوم تمرینی فرمول یک عربستان – امروز شنبه 27 اسفند 1401 ساعت 17:00

لینک پخش زنده دور تعیین خط فرمول یک عربستان – امروز شنبه 27 اسفند 1401 ساعت 20:30

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

تاریخ مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک عربستان

در اوت ۲۰۱۹، برنامه‌ریزی برای ساخت یک مجموعه دائمی برای مسابقات موتوری در شهر قدیه به اطلاع عموم رسید. این پروژه توسط Test and Training International، که یک شرکت مشاوره اتومبیل‌رانی به ریاست الکساندر وورز، راننده سابق فرمول یک، با هدف ایجاد یک پیست کلاس جهانی با قابلیت میزبانی از همه رده‌های فیا طراحی شده‌است. در ژانویه ۲۰۲۰، برنامه‌ها برای یک پیست مسابقه در شهر قدیه به‌طور رسمی در یک رویداد تأیید شد، جایی که الکساندر وورز، در کنار رانندگان فعلی و سابق فرمول یک ظاهر شد که به آنها امکان رانندگی با طرح، در یک شبیه‌سازی مسابقه داده شد. در طی این رویداد، تأیید شد که مسیر با استانداردهای (FIA) و (FIM) طراحی شده‌است. در آن زمان، فرمول یک از اظهار نظر در مورد احتمال برگزاری یک مسابقه خودداری کرد.

پیست

پیست خیابانی جده در شهر جده میزبان این جایزه بزرگ خواهد بود. این پیست مجاور دریای سرخ ساخته خواهد شد و توسط هرمان تیلکه طراحی شد.

پخش زنده فرمول یک عربستان شنبه 27 اسفند / پخش زنده فرمول یک عربستان 2023 / پخش زنده دور سوم تمرینی فرمول یک عربستان امروز / پخش زنده دور تعیین خط فرمول یک عربستان شنبه 27 اسفند / فرمول یک عربستان شنبه 27 اسفند / فرمول یک عربستان شنبه 27 اسفند / فرمول یک عربستان امروز / پخش مستقیم فرمول یک عربستان / فرمول یک عربستان 2023 امروز شنبه 27 اسفند / پخش زنده فرمول یک عربستان 2023 / پخش زنده فرمول یک عربستان شنبه 27 اسفند /

مسئولان برگزاری مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان، F1 از نهایی شدن تقویم فصل 2023 با انجام 23 گرندپری خبر دادند. بر این اساس، فصل جدید فرمول یک به ترتیب در کشورهای زیر برگزار خواهد شد:

بحرین
عربستان
استرالیا
آذربایجان
آمریکا، میامی
ایتالیا، ایمولا
موناکو
اسپانیا
کانادا
اتریش
انگلیس
مجارستان
بلژیک
هلند
ایتالیا،‌ مونزا
سنگاپور
ژاپن
قطر
آمریکا، آستین
مکزیک
آمریکا، لاس‌وگاس
برزیل
امارات

با اروتک همراه باشید.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>