پخش زنده اسنوکر WST Classic - پنجشنبه 25 اسفند 1401

پخش زنده اسنوکر WST Classic – پنجشنبه 25 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

رقابت اسنوکر WST Classic 2023 امروز پنجشنبه 25 اسفند 1401 ساعت 13:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به‌صورت زنده می‌توانید از لینک های زیر استفاده نمائید.

لینک پخش زنده اسنوکر WST Classic – پنجشنبه 25 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

این رقابت ها به میزبانی شهر پاتوم تانی بانگکوک در کشور تایلند برگزار می شود. 32 بازیکن در این رویداد شرکت می کنند، از جمله حسین وفایی اسنوکر باز ایرانی. این رقابت ها در 8 گروه 4 نفره به انجام می رسد که وفایی در گروه سوم حضور دارد. آخرین دوره این مسابقات مربوط به سال 2019 است، که در دیدار فینال استفن مگوایر توانست 8 بر 6 جان هیگینز را شکست دهد و قهرمان شود.

تاریخچه اسنوکر

اسنوکر در اصل زیر مجموعه بیلیارد به شمار می‌رود و روی میزی با ماکت سبز و دارای 6 حفره بازی می‌شود. برای این بازی نیاز به چوب مخصوص و 21 توپ که (شامل 15 توپ قرمز و 6 توپ رنگی) است. در ادامه به تاریخچه این رشته می‌پردازیم.

اسنوکر آزاد ولز
پخش زنده اسنوکر WST Classic پنجشنبه 25 اسفند / پخش زنده اسنوکر WST Classic / پخش مستقیم اسنوکر WST Classic پنجشنبه 25 اسفند / پخش مستقیم اسنوکر WST Classic پنجشنبه 25 اسفند / پخش آنلاین اسنوکر WST Classic / اسنوکر WST Classic امروز / اسنوکر WST Classic پنجشنبه 25 اسفند / اسنوکر WST Classic امروز / پخش زنده بیلیارد پنجشنبه 25 اسفند / پخش زنده اسنوکر WST Classic امروز / پخش مستقیم اسنوکر WST Classic امروز / پخش زنده اسنوکر WST Classic پنجشنبه 25 اسفند / پخش آنلاین اسنوکر WST Classic پنجشنبه 25 اسفند / فینال اسنوکر WST Classic / رقابت اسنوکر WST Classic / مسابقه اسنوکر WST Classic / اسنوکر WST Classic پنجشنبه 25 اسفند 1401

تاریخچه اسنوکر برمی‌گردد به اواسط قرن نوزدهم. این بازی در ابتدا توسط ارتش بریتانیا بازی می‌شد و سپس رفته‌رفته در تمام مناطق این کشور همه گیر شد. در سال 1875 اسنوکر شکلی جدی به خود گرفت. در این سال قوانینی ابتدایی برای این بازی درنظر گرفته شد که آن را از سایر بازی‌های بیلیارد متفاوت و مجزا کرد. در اوایل قرن بیستم این بازی در تمام بریتانیا شناخته و به یک بازی برای مردان جنتلمن و شیک‌پوش این کشور تبدیل شد.

قوانین استاندارد اسنوکر در سال 1919 توسط انجمن و باشگاه بیلیارد تصویب شد اما در سال 1968 بود که این رشته به شکل حرفه‌ای درآمد و با تاسیس اتحادیه بیلیارد و اسنوکر حرفه‌ای، عصر جدیدی برای این رشته آغاز به کار کرد.

منبع: اروتک

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>