پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده بسکتبال استرالیا - بحرین - پنجشنبه 4 اسفند 1401

پخش زنده بسکتبال استرالیا – بحرین – پنجشنبه 4 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم های ملی بسکتبال استرالیا و بحرین در سری مسابقات بسکتبال انتخابی جام جهانی روز پنجشنبه 4 اسفند 1401 ساعت 11:30 به وقت ایران برگزار می شود. برای مشاهده این رقابت به صورت زنده می توانید از لینک ارائه شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده بسکتبال استرالیا – بحرین – پنجشنبه 4 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

بسکتبال آسیا در جام جهانی ۲۰۲۳ با ۸ سهمیه شرکت می‌کند. جام جهانی ۲۰۲۳ به میزبانی مشترک ژاپن، اندونزی و فیلیپین برگزار می‌شود و بسکتبال آسیا با ۸ سهمیه، حضور تیم‌های مدعی از جمله ایران را در این پیکارها آسان‌تر می‌کند. تیم ملی بسکتبال نخستین بار به عنوان قهرمان آسیا در رقابت‌های جهانی ۲۴ تیمی در سال ۲۰۱۰ ترکیه حضور یافت. در آن سال سه تیم به همراه کارت اهدایی به لبنان ۴ تیم از آسیا مسابقات جهانی را برگزار کردند.

در سال ۲۰۱۴، حضور در جام جهانی با سه تیم آسیایی از جمله ایران برای تیم ملی کشورمان تکرار شد.

پخش زنده استرالیا و بحرین / پخش زنده استرالیا بحرین / پخش مستقیم استرالیا و بحرین / پخش مستقیم استرالیا بحرین / پخش زنده بحرین استرالیا امروز / پخش زنده بحرین استرالیا 4 اسفند 1401 / پخش زنده بسکتبال بحرین استرالیا / پخش مستقیم بحرین استرالیا / پخش زنده بحرین استرالیا 4 اسفند / پخش زنده بسکتبال بحرین استرالیا 4 اسفند 1401

در سال ۲۰۱۹ با اضافه شدن تیم‌های جام جهانی به ۳۲ تیم، سهمیه آسیا ۸ تیم شد که ایران برای سومین بار پی در پی مسافر جام جهانی شد. تفاوت عمده این دوره به نسبت ادوار قبلی حضور استرالیا و نیوزلند در پنجره‌های انتخابی بود. با وجود این کسب ۸ سهمیه آسیا به نسبت دوره‌های پیش از آن مسیر راحت‌تری را پیش روی تیم‌هایی مثل ایران ترسیم می‌کند.

همچنین مطالعه کنید
پخش زنده بسکتبال NBA: گلدن استیت - ممفیس - پنجشنبه 6 بهمن 1401

در پنجره‌های جام جهانی قبلی به عنوان تیم پنجم از آسیا صعود کردیم و در پنجره‌های ۲۰۲۳ با وجود مسیر نامطمئن با دو باخت اما در فرمت بازی‌ها فرصت جبران وجود دارد. طبیعی است در طول ۶ پنجره فراز و نشیب‌هایی داشته باشیم اما ۸ سهمیه بسکتبال آسیا، تسهیل‌کننده چهارمین حضور ایران در جام جهانی بسکتبال است.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>