Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

آیا سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، سرانجام بزرگترین راز ارباب حلقه‌ها را حل خواهد کرد؟!

آیا سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، سرانجام بزرگترین راز ارباب حلقه‌ها را حل خواهد کرد؟!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

به‌تازگی پوسترهای جالبی از سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت منتشر شده و یکی از آنها به‌طرز مشکوکی شبیه به یکی از اسرارآمیزترین شخصیت‌های مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها است؛ یعنی جادوگر آبی! با اروتک همراه باشید.

آمازون پس از سال‌ها پنهان‌کاری، سرانجام شروع به کنار زدن پرده‌ای که ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت را احاطه کرده بود، کرد. در واقع، به‌دلیل عرضه این سریال در اواخر سال جاری میلادی، کمپین بازاریابی آن به‌طور ناگهانی شروع به کار کرده است و در مدت زمان کوتاهی، طرفداران آن، متوجه نام دقیق سریال، خلاصه داستان، تاریخ انتشار و … شده‌اند، اما پوسترهای عجیب و غریب شخصیت‌های این داستان، همه چیز را تغییر داده است!

آیا سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، سرانجام بزرگترین راز ارباب حلقه‌ها را حل خواهد کرد؟!

جادوگران آبی؛ نام آنها برای دهه‌ها، یک معمای سر بسته بوده است. جدا از اشاره‌ای گذرا به پنج جادوگر در ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه، سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت هرگز به جادوگران آبی اشاره‌ای نکرده‌اند. برای یافتن اطلاعاتی در مورد جادوگران آبی، باید نوشته‌های دیگر تالکین را بررسی کرد. این نویسنده مشهور در واقع دو داستان در مورد جادوگران آبی داشته است. در ابتدا، تالکین این جادوگران را آلاتار و پالاندو نامیده، اما بعداً نام آنها را به مورینهتار و رومستامو تغییر داده است. با این حال، نام آنها تنها جزئیاتی نبوده که تالکین در مورد جادوگران آبی تغییر داده است.

تالکین در اوایل زندگی خود یک دست‌نوشته به نام ” نامه 211″ را نوشت که در مورد جادوگران آبی بود. “من فکر می‌کنم آنها به عنوان فرستاده به مناطق دوردست رفتند… نمی‌دانم چه موفقیتی داشتند. اما می‌ترسم که آنها مانند سارومان شکست خورده باشند“. با این حال، تالکین بعداً نظر خود را در مورد این دو جادوگر تغییر داد. مردمان سرزمین میانه شامل سه نسخه خطی از آخرین سال زندگی تالکین است. در یکی از آن دست نوشته‌ها، او نوشته بود که جادوگران آبی «باید تأثیر بسیار زیادی در تاریخ عصر دوم و عصر سوم و هچنین در تضعیف و به هم ریختن نیروهای شرق داشته باشند». اما در حالیکه جادوگران آبی ظاهراً در شکست سائورون نقشی اساسی داشتند، تالکین چیزی در مورد آن‌ها نگفته بود و آنها تا به امروز به‌صورت یک معما باقی مانده‌اند.

اگرچه برخی فکر می‌کنند که هر پنج ایستاری (جادوگر) در دوران سوم به سرزمین میانه وارد شدند، تالکین در کتاب مردمان سرزمین میانه تأیید کرد که آلاتار و پالاندو در دوران دوم وارد شدند. این امر از نظر تئوری، امکان حضور این دو کاراکتر را در سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت که در دوران دوم سرزمین میانه می‌گذرد را فراهم می‌کند.

آیا سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، سرانجام بزرگترین راز ارباب حلقه‌ها را حل خواهد کرد؟!

با این حال، پوستر منتشرشده ظاهراً حضور جادوگر آبی را بیش از حدس و گمان‌ها تقویت کرده است. مانند پوسترهای دیگر، این تصویر نیز فقط یک جفت دست را نشان می‌دهد، اما به‌نظر می‌رسد عصای یک جادوگر در این دست‌ها قرار گرفته باشد. در حالیکه این عصا کوتاه تر از سایر چوب‌هاست، با این وجود، چیزی که به نظر می‌رسد یک پنجه خرس به آن بسته شده و پیچ خورده است. این، همراه با یک ردای کهنه و مایل به آبی، این امکان را ایجاد می‌کند که پوستر بتواند اولین نگاه به یکی از جادوگران آبی مرموز باشد. البته، ممکن است این تصویر مربوط یک کاراکتر تصادفی با یک عصای جالب باشد، اما داستان حلقه‌های قدرت قطعاً به یک جادوگر نیاز دارد تا احساس کند کامل است و این احتمال وجود دارد که این جادوگر آلاتار یا پالاندو باشد!

منبع: Cbr

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *