پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

آیا تبلت گلکسی تب اس 8 اولترا سامسونگ از تست مقاومت جان سالم به در می‌برد؟!

آیا تبلت گلکسی تب اس 8 اولترا سامسونگ از تست مقاومت جان سالم به در می‌برد؟! (+ویدیو)

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

معمولاً گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های بزرگ‌ آنقدر محکم نبوده و تحت فشار بیش از حد، خم می‌شوند. تبلت گلکسی تب اس 8 اولترا سامسونگ نیز یک دستگاه بزرگ بوده و دارای نمایشگر بزرگ 14.6 اینچی و ضخامتی 5.5 میلی‌متری است، بنابراین می‌توان تصور کرد که از نظر استحکام ساختاری چندان محکم نباشد. یوتیوبر مشهور، JerryRigEverything، اکنون تصمیم گرفته است که بزرگترین تبلت سامسونگ تا به امروز را در آزمایش استحکام معمول خود مورد بررسی قرار داده تا ببیند آیا این پرچمدار سامسونگ از این تست سربلند بیرون خواهد آمد یا خیر.

در این آزمایش، نمایشگر 14.6 اینچی سوپر امولد گلکسی تب اس 8 اولترا که از شیشه ساخته شده است، در مقیاس سختی Mohs سطح 6 خش بر می‌دارد. سامسونگ یک اسکنر اثرانگشت زیر نمایشگر را به تب اس 8 اولترا افزوده است که پس از ایجاد خراش‌های جدی در سطح 7 مقیاس Mohs، همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. کناره‌ها و قاب پشتی این تبلت از فلز ساخته شده است که در تماس با تیغه، از خود مقاومت خوبی نشان می‌دهند.

آیا تبلت گلکسی تب اس 8 اولترا سامسونگ از تست مقاومت جان سالم به در می‌برد؟!

جالب توجه است که قلم بزرگتر S Pen همراه با تبلت، در واقع هم اندازه قلم S Pen موجود در سری گلکسی نوت سامسونگ و اس 22 اولترا است که با کمک یک پلاستیک، در ساختار داخلی بزرگتر این تبلت جای گرفته است. آخرین مرحله و مهم‌ترین بخش این آزمایش، تست خمش است که در آن، تب اس 8 اولترا اندکی خم شده، اما بدون شکستن، استحکام خود را حفظ می‌کند.

همچنین مطالعه کنید
سری گلکسی تب اس 9 سامسونگ معرفی شد؛ همه چی تمام به جز قیمت!

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>