جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
مایکروسافت همچنان از ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز ۱۱ پشتیبانی می‌کند!

مایکروسافت همچنان از ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز ۱۱ پشتیبانی می‌کند!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

زمانی‌که شرکت مایکروسافت ایموجی‌های سه‌بعدی را در ویندوز 11 به نمایش گذاشت تمامی کاربران خود را با این ویژگی جدید هیجان‌زده کرد. اما متاسفانه این ایموجی‌های دوست‌داشتنی هرگز در نسخه نهایی ویندوز 11 ارائه نشدند. با این حال، طبق جدیدترین گزارشات، یکی از طراحان مایکروسافت اعلام کرده است، این کمپانی همچنان در حال کار بر روی ساخت ایموجی‌های سه‌بعدی ویندوز 11 است.

یکی از کاربران ویندوز 11، طی یک درخواست به یکی از طراحان مایکروسافت به نام ناندو کاستا، اعلام کرد که کاربران خواهان ادامه کار این کمپانی بر روی ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز 11 و انتشار آن هستند. ناندو کاستا نیز در پاسخی اعلام کرد: “ما در حال کار روی آن هستیم.” علاوه بر این پس از این صحبت، شاهد انتشار یک پست وبلاگی در لینکدین بوده‌ایم که در آن درباره تصمیمات مایکروسافت در رابطه با ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز 11 و برنامه‌های آینده آن توضیحاتی ارائه شده است.

مایکروسافت همچنان از ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز ۱۱ پشتیبانی کند!

هنوز مشخص نیست که ایموجی‌های مایکروسافت چه زمانی از دو‌بعدی به سه‌بعدی تغییر خواهند کرد و در ویندوز ۱۱ ظاهر می‌شوند. اما حداقل مایکروسافت در تلاش است تا دیدگاه اصلی نسبت به ایموجی‌ها را برای ویندوز ۱۱ زنده نگه دارد. اما باید توجه داشت که این شرکت بدون هیچ اظهارنظری به همان طراحی‌های مسطح و دو‌بعدی گذشته برای ایموجی‌ها خود بازگشته است. پس با این وجود، خبر منتشرشده می‌تواند برای کاربران خوشایند باشد که مشاهده می‌کنند مایکروسافت به‌طور کامل از تلاش برای طراحی سه‌بعدی که زرق و برق بسیاری را قبل از راه‌اندازی آخرین نسخه ویندوز به نمایش گذاشته بود دست برنداشته است.

مایکروسافت همچنان از ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز ۱۱ پشتیبانی کند!

علاوه بر این، دقیقاً مشخص نیست که علت بازگشت مایکروسافت از طراحی سه‌بعدی به نسخه دو‌بعدی چه بوده است! احتمال می‌رود مشکل موجود، از نحوه ترسیم فونت‌ها در ویندوز یا سایر مشکلات فنی باشد. اگر اینطور باشد به احتمال زیاد این شرکت در حال بررسی این مشکل است که متوجه شود چگونه می‌توان ایموجی‌های پیشرفته‌تر را بدون کاهش سرعت در سیستم عامل ویندوز اجرا کرد. هرچند همه امیدوار به بازگشت این ویژگی جذاب برای ویندوز 11 هستیم اما مجدداً همه چیز باز بستگی به زمان دارد که متوجه شویم چه زمانی و حتی، آیا ایموجی‌های سه‌بعدی برای ویندوز ۱۱ منتشر خواهند شد؟!

منبع: Howtogeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *