آغاز برنامه دسترسی زودهنگام به رابط کاربری Realme UI 3.0 برای ریلمی 9i و برنامه Open Beta برای ریلمی 8i

آغاز برنامه دسترسی زودهنگام به رابط کاربری Realme UI 3.0 برای ریلمی 9i و برنامه Open Beta برای ریلمی 8i

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ماه گذشته ریلمی اعلام کرد که دسترسی زودهنگام به رابط کاربری Realme UI 3.0 مبتنی بر اندروید 12 را در ماه می به کاربران ریلمی 9i ارائه می‌دهد. اکنون این شرکت با وفای به وعده خود، برنامه دسترسی زودهنگام به Realme UI 3.0 را برای این گوشی هوشمند مجهز به پردازنده اسنپدراگون 680 اعلام کرده است.

کاربران ریلمی 9i می‌توانند با رفتن به منوی تنظیمات (Setting)‌> به‌روزرسانی نرم‌افزار (Software Update) و سپس ضربه زدن روی نسخه آزمایشی (Trial Version)‌> ثبت درخواست (Apply Now) و تایید جزئیات مورد نیاز، در برنامه دسترسی اولیه Realme UI 3.0 شرکت کنند. اگر درخواست شما پذیرفته شود، این به‌روزرسانی را دریافت خواهید کرد.

آغاز برنامه دسترسی زودهنگام به رابط کاربری Realme UI 3.0 را برای ریلمی 9i و برنامه Open Beta برای ریلمی 8i

اما، توجه داشته باشید که تنها 1000 جایگاه برای این دسترسی اولیه موجود است، بنابراین اگر نمی‌توانید منتظر بمانید تا طعم اندروید 12 و Realme UI 3.0 را در ریلمی 9i خود بچشید، عجله کنید. همچنین لازم به ذکر است که فریمورهای دسترسی زودهنگام، اغلب حاوی اشکالاتی هستند که می‌توانند تجربه کاربری را مختل کنند، بنابراین بهتر است از استفاده از آن در دستگاه اصلی خود اجتناب کنید.

اگر همچنان می‌خواهید دسترسی زودهنگام به این رابط کاربری داشته باشید، قبل از نصب به‌روزرسانی مطمئن شوید که ریلمی 9i شما حداقل 60 درصد باتری و 10 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی در دسترس دارد. این گوشی هوشمند همچنین باید نسخه پایدار Realme UI با شماره ساخت RMX3491_11.A.13 یا RMX3491_11.A.14 را از قبل اجرا کند.

ریلمی علاوه بر اعلام برنامه دسترسی زودهنگام Realme UI 3.0 برای ریلمی 9i، برنامه Open Beta این رابط کاربری را برای ریلمی 8i نیز اعلام کرد. روش ثبت نام در برنامه Open Beta مانند شرکت در برنامه دسترسی زودهنگام 9i است. اما، 8i باید به جای 10 گیگابایت، باید حداقل 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی در دسترس داشته و سطح باتری آن باید حداقل 60 درصد باشد. نسخه مورد نیاز Realme UI که گوشی باید از قبل اجرا کند نیز RMX3151_11.A.41 است.

آغاز برنامه دسترسی زودهنگام به رابط کاربری Realme UI 3.0 را برای ریلمی 9i و برنامه Open Beta برای ریلمی 8i

با این حال، نسخه Open Beta برای 8i نیز ممکن است دارای اشکال باشد، بنابراین از نصب آن بر روی دستگاه اصلی خود اجتناب کنید.

ریلمی می‌گوید نسخه Open Beta به عنوان نسخه پایدار انتخاب می‌شود و بدون هیچ تفاوتی برای همه کاربران عرضه خواهد شد. همچنین کسانی که قبلاً بخشی از برنامه دسترسی زودهنگام Realme UI 3.0 برای 8i هستند، مجبور نیستند فریمور Open Beta را درخواست دهند زیرا بعداً این نسخه را دریافت خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Open Beta ریلمی 8i و برنامه دسترسی اولیه ریلمی 9i، می‌توانید به لینک‌های اشاره‌شده مراجعه کنید.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>