قیمت گوشی‌های شیائومی 12، 12 پرو و ​​12 ایکس در اروپا، افشا شد

قیمت گوشی‌های شیائومی 12، 12 پرو و ​​12 ایکس در اروپا، افشا شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سری شیائومی 12 از ماه دسامبر در چین رسمی شده است، اما در ابتدا نیز مشخص بود که برخی از نسخه‌های این سری وارد بازارهای بین‌المللی خواهند شد. امروز یک شایعه جدید منتشر شده و جزئیاتی را در مورد قیمت‌هایی که در اروپا می‌توانیم برای این سری انتظار داشته باشیم و همچنین گزینه‌های رم/حافظه ذخیره‌سازی و رنگ‌های موجود آن را افشا کرده است.

کالبدشکافی گوشی شیائومی ۱۲ پرو و بررسی قطعات داخلی آن + ویدیو

به‌طور طبیعی، از آنجایی که این فقط یک شایعه است، نباید به‌صورت قطعی به آن نگاه کرد. البته هنوز هیچ چیزی برای این سری تایید نشده است، حتی تاریخی برای معرفی نسخه اروپایی این گوشی‌ها. اما گفتنی است، اگر این اعداد واقعیت داشته باشند از همین الان باید شروع به پس‌انداز کنید!

قیمت گوشی‌های شیائومی 12، 12 پرو و ​​12 ایکس در اروپا، افشا شد

گفته می‌شود شیائومی 12 پرو بین 1000 تا 1200 یورو به‌فروش می‌رسد، اگرچه این عبارت کمی گیج‌کننده است. بنابراین مطمئن نیستیم که آیا این به‌عنوان محدوده‌ای برای ارزان‌ترین نسخه در نظر گرفته شده است یا اینکه مدل پایه (با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی) با قیمت 1000 یورو و نسخه پیشرفته (با 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی) با قیمت 200 یورو بیشتر به‌فروش می‌رسد.

سردرگمی در مورد شیائومی 12 نیز ادامه دارد چراکه گفته می‌شود قیمتی بین 800 تا 900 یورو دارد. این گوشی در دو نسخه با 8/128 گیگابایتی و 8/256 گیگابایتی ارائه خواهد شد. در نهایت، شیائومی 12 ایکس، قیمتی بین 600 تا 700 یورو داشته و گزینه‌های حافظه رم/ذخیره‌ای مشابه با 12 دارد.

گفته می‌شود که هر سه گوشی در رنگ‌های آبی، خاکستری و بنفش در دسترس بوده و تا قبل از پایان این ماه یا در ماه مارس عرضه خواهند شد. مانند محدوده‌های قیمت، این موضوع نیز حرف چندان خاصی برای گفتن ندارد، اما فعلاً آن‌ها را قبول می‌کنیم.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>