گوشی عجیب TCL با نمایشگر تاشو و رول شونده معرفی شد!

نمایش گوشی جالب TCL با صفحه‌نمایش تاشو و رول‌شونده در رویداد DTC 2021

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

کمپانی TCL در آوریل 2021 از طرح مفهومی گوشی تاشو و رول‌شونده خود رونمایی کرده بود. این دستگاه همانطور که از نام آن پیداست دارای صفحه‌نمایشی 10 اینچی منحنی است که کاربر می‌تواند آن را تاکرده و حتی رول کند!

گوشی عجیب TCL با نمایشگر تاشو و رول شونده معرفی شد!

گمان می‌رفت این فناوری و پروژه هرگز وارد دنیای واقعی نشود و در حد طراحی مفهومی باقی بماند. اما با مشاهده ویدیو کوتاهی در رویداد DTC 2021 چین، طراحی کامل این دستگاه به نمایش گذاشته شد که نشان‌دهنده به واقعیت پیوستن و عملی شدن این فناوری است.

از این کلیپ 30 ثانیه‌ای می‌توان متوجه شد، که بالاخره این فناوری صفحه نمایش تاشو و رول‌شونده، عملی شده است و فقط یک طراح مفهومی نیست. البته حتی اگر این فناوری جالب و چشمگیر به‌نظر برسد، همانطور که در ویدیو می‌توان مشاهده کرد، نمایشگر آن کیفیت بالایی ندارد. هرچند نمایش این گوشی هوشمند به معنی عرضه آن در آینده نزدیک نیست، بلکه نمایشی از قابلیت‌های نمایشگر‌های جدید توسط TCL و زیرمجموعه آن CSOT است.

گوشی عجیب TCL با نمایشگر تاشو و رول شونده معرفی شد!

شرکت CSOT، تولیدکننده نمایشگرها برای کمپانی‎‌های اصلی تولیدکننده گوشی و تلویزیون و همچنین یکی از تولیدکننده‌های اصلی در صنعت لوازم خانگی است که پنل‌های LCD را در اختیار شش تولیدکننده تلویزیون چینی قرار می‌دهد. علاوه بر این، صفحه‌نمایش‌های تولیدی این شرکت سریع‌ترین نرخ رشد در بازار صفحه‌نمایش را دارند.

منبع: Gsmarena

مطالعه کنید
نسخه جهانی پوکو M4 5G با عقب‌گرد در دوربین‌ها رونمایی شد

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت:

آخرین مطالب >>