Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

اعضای خانواده‌ی پوکو X4 مشخص شدند؛ معرفی رسمی در اوایل سال آینده میلادی

اعضای خانواده‌ی پوکو X4 مشخص شدند؛ معرفی رسمی در اوایل سال آینده میلادی

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اخیراً خبرهایی منتشر شده بود مبنی بر اینکه پوکو، سخت در حال کار بر روی گوشی‌های جدید خود یعنی پوکو X4 و X4 NFC است، اولی برای بازار هند بدون NFC و دومی برای عرضه‌ی جهانی. اکنون اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی‌ها منتشر شده است؛ از جمله این که سری X4 در واقع از چهار دستگاه تشکیل شده است.

علاوه بر موارد ذکر شده، دو مدل X4 Pro و X4 GT را نیز خواهیم داشت، بنابراین همه‌ی گوشی‌های پوکو X3، جانشین خواهند داشت.

به گفته‌ی یک منبع آگاه و موثق، پوکو X4 NFC اولین عرضه‌ی جهانی خود را در سه ماهه‌‌ی اول سال آینده (ژانویه تا مارس) انجام خواهد داد و پوکو X4 فاقد NFC نیز در همین زمان در هند عرضه خواهد شد.

اعضای خانواده‌ی پوکو X4 فاش شدند، چهار عضو جدید از آنها عرضه خواهد شد

پوکو X4 GT فقط برای بازارهای جهانی است و به هند وارد نخواهد شد، همچنین بازه‌ی زمانی عرضه‌ی آن در حال حاضر مشخص نیست، اما می‌توان گفت که پس از X4 خواهد آمد. در نهایت، X4 Pro در دست ساخت است و در هند عرضه خواهد شد، اما هنوز مشخص نیست دقیقاً چه زمانی ممکن است این اتفاق بیفتد. بنابراین احتمالاً در اوایل سال 2022 نباید منتظر آن بود.

همچنین مطالعه کنید
پوکو F6 با دریافت گواهی NBTC یک قدم به رونمایی رسمی نزدیک‌تر شد

خانواده‌ی X3 بسیار موفق بودند، به خصوص X3/NFC و X3 Pro (تصویر بالا)، بنابراین باید ببینیم آیا جانشینان‌شان می‌توانند از نظر فروش، عملکردی همانند آن‌ها داشته باشند یا خیر. به هر حال، شایعه شده است که پوکو X4/NFC ممکن است همان ردمی Note 11 Pro تغییرنام‌یافته باشد.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>