کسب امتیاز پایین دوربین‌های وان‌پلاس 10 پرو در بنچمارک DxOMark

کسب امتیاز پایین دوربین‌های وان‌پلاس 10 پرو در بنچمارک DxOMark

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بنچمارک DxOMark بررسی خود را از دوربین‌های وان‌پلاس 10 پرو منتشر کرد و به نظر می‌رسد که با اکثر بررسی‌های موجود مطابقت دارد. نتیجه این بررسی این است که این گوشی دارای مشکلات قابل توجهی در بخش دوربین‌های خود است که آن را از رقابت جدی با رقبای خود باز می‌دارد. در نتیجه، این گوشی در رتبه‌بندی جهانی DxOMark در جایگاه بیست و هفتم قرار می‌گیرد، درست پس از گوشی‌هایی مانند شیائومی می 10 پرو، می 11 پرو، ویوو ایکس60 پرو پلاس و آیفون 12 پرو. لازم به ذکر است که همه گوشی‌های یادشده، از پرچمداران سال گذشته هستند و اکنون نسخه‌های جدیدی از آن‌ها معرفی شده است.

کسب امتیاز پایین دوربین‌های وان‌پلاس 10 پرو در بنچمارک DxOMark

قابل‌توجه‌ترین عیب این گوشی که DxOMark به آن‌ها اشاره کرده است، مشکل تولید رنگ این دستگاه برای تصاویر، به‌ویژه در شرایط نور کم است. همجنین دوربین فوق‌عریض Subpar این گوشی، در بخش تعادل رنگ سفید در نور کم و نمایش جزئیات در ویدیوهایی با شرایط نوری مناسب، با مشکل مواجه شده است.

مطالعه کنید
مشخصات و قیمت شیائومی 12 افشا شد

با این حال، این بدان معنا نیست که وان‌پلاس 10 پرو هیچ مزیتی ندارد. به عنوان مثال، متخصصان DxOMark، محدوده عالی دینامیکی تصاویر و جزییات آن‌ها در طول روز را از مزایایی دوربین‌های این گوشی ذکر کرده‌اند. هچنین بر اساس این گزارش، نویز به‌ندرت برای ثبت تصاویر مشکل ایجاد کرده و دوربین تله‌فوتو نیز به‌خوبی کار می‌کند. علاوه بر این، ویدئوهای در فضای نور کم هم جزئیات بسیار خوبی را ثبت می‌کنند.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت:

آخرین مطالب >>