پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

برنامه اپل برای تعویض بلندگوی گوشی‌های آیفون 12

برنامه اپل برای تعویض بلندگوی گوشی‌های آیفون 12

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اپل یک برنامه برای دارندگان آیفون 12 و آیفون 12 پرو را آغاز کرده است. این شرکت به این نتیجه رسیده است که “درصد کمی” از دستگاه‌های 6.1 اینچی آیفون 12 مشکلی دارند که حین تماس تلفنی هیچ صدایی از هدفون نمی‌آید. اپل این ماژول معیوب را به صورت رایگان تعویض می‌کند. این طرح برای آیفون 12 مینی یا آیفون 12 پرو مکس اجرا نمی‌شود.

اپل تشخیص داده است که درصد بسیار کمی از دستگاه های آیفون 12 و آیفون 12 پرو ممکن است به دلیل وجود قطعه‌ای که ممکن است در ماژول گیرنده خراب شده باشد، مشکلات صدا را تجربه کنند. دستگاه‌های آسیب‌دیده بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 تولید شده‌اند.
اگر هنگام برقراری یا دریافت تماس، آیفون 12 یا آیفون 12 پرو از بلندگو، صدا پخش نم‌یشود، ممکن است واجد شرایط خدمات باشد.

اپل و ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل، این سرویس را به صورت رایگان ارائه می‌دهند. کاربرانی که دارای مشکل بلندگو هستند باید با فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل، ارائه دهندگان خدمات مجاز، یا برای پشتیبانی از طریق پست، با پشتیبانی اپل تماس بگیرند.

اپل به کاربران توصیه می‌کند که قبل از مراجعه، از داده‌های خود در iCloud یا رایانه پشتیبان تهیه کنند. علاوه بر این، اپل به گوشی‌های آیفونی که دارای صفحه نمایش آسیب‌دیده هستند، این سرویس را ارائه نمی‌کند، مگر اینکه ابتدا صفحه نمایش گوشی تعمیر شود.

همچنین مطالعه کنید
تصمیم جنسیس برای استفاده از تراشه اگزینوس اتو V920 در خودروی GV90

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>