Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

نسخه PC بازی مرد عنکبوتی: مایلز مورالس 27 آبان منتشر می‌شود

نسخه PC بازی مرد عنکبوتی: مایلز مورالس 27 آبان منتشر می‌شود

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سرانجام تاریخ انتشار نسخه PC بازی مرد عنکبوتی: مایلز مورالس (Spider-Man: Miles Morales) مشخص شد. این بازی در تاریخ 18 نوامبر (27 آبان) از طریق استیم (Steam) و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) عرضه می‌شود. علاوه بر تاریخ انتشار، تریلر جدیدی برای این بازی منتشر شده است که ویژگی‌های مختلفی که بازیکنان رایانه شخصی می‌توانند برای این عنوان انتظار داشته باشند را نشان می‌دهد.

براساس اطلاعات منتشرشده، علاوه بر گزینه‌های گرافیکی مختلف و نرخ فریم‌های قفل‌نشده، قابلیت‌های Nvidia DLSS 2 و DLSS 3 به همراه Nvidia DLAA و Nvidia Reflex نیز در این بازی پشتیبانی می‌شوند. پشتیبانی از ویژگی‌های ردیابی پرتو انعکاس و سایه‌ها (Ray-traced reflection and shadows) هم در این نسخه وجود دارد، طرفداران این بازی همچنین می‌توانند منتظر پشتیبانی از مانیتورهای فوق‌عریض برای رزولوشن‌های 16:9، 16:10، 21:9، 32:9 و 48:9 باشند. کاربران حتی می‌توانند وضوح 48:9 را با تنظیم مانیتور سه‌گانه و Nvidia Surround انتخاب کنند.

قابلیت DualSense نیز با بازخورد لمسی در این نسخه پشتیبانی می‌شود و محرک‌های (دکمه‌های) پویا از طریق یک اتصال USB سیمی کار می‌کنند. کنترل‌های صفحه‌کلید و ماوس نیز با گزینه‌های قابل تنظیم در دسترس هستند.

لازم به‌ذکر است که کاربران با پیش‌خرید بازی می‌توانند قفل T.R.A.C.K را نیز باز کنند.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *