بازی GRID Legends در تاریخ 25 فوریه 2022 (6 اسفند) منتشر خواهد شد

بازی GRID Legends در تاریخ 25 فوریه 2022 (6 اسفند) منتشر خواهد شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

استودیوی بازی‌سازی Codemasters اعلام کرده که بازی GRID Legends در تاریخ 25 فوریه 2022 (6 اسفند) برای پلتفرم‌های PS5، PS4، Xbox One، Xbox X/S و PC منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر به‌ همراه Ravenwest و Seneca Legends Double Pack قابل پیش‌سفارش است و در آن خودروهای جدید، رویدادهای بیشتر و موارد قابل شخصی‌سازی اضافه شده است. همچنین نسخه Deluxe شامل Legends Pack (دو ماشین جایزه و گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتر) و Mechanic Pass (برای بازکردن سریع‌تر قفل ارتقای ماشین) به‌ همراه دسترسی به چهار نسخه گسترش یافته، پس از عرضه موجود خواهد شد.

در اولین نمایش گیم‌پلی این بازی، کارگردان این مجموعه به‌ نام کریس اسمیت با کریس گرووز از تیم روابط عمومی و شبکه‌های اجتماعی Codemasters، در مورد لوکیشن‌های جدید بازی، نوع رویدادها و دیگر موارد بحث می‌کنند. در این ویدیو، شاهد مسابقات حذفی در مسکو، Electric Boost Racing در لندن و حتی Big Rigs هستیم که با اتومبیل‌های Fun Cup روبرو می‌شوند.

بازی GRID Legends در تاریخ 25 فوریه 2022 (6 اسفند) منتشر خواهد شد

این‌ بازی مسابقه‌‌محور، با بیش از 100 ماشین، 130 مسیر رانندگی و وجود شخصیت‌هایی متعدد با هوش مصنوعی و رفتار منحصر به‌فرد خود، باعث افزایش قابل‌توجه میزان هیجان در بازی خواهد شد. همچنین در این سری با یک طراح مسابقه مواجه هستیم که بر جذابیت مسابقه افزوده است. در این بازی ممکن است یک موتور منفجر شده یا یک ماشین به‌ دنبال ترکیدن لاستیک، واژگون شود، که به غیرقابل پیش‌بینی بودن گیم‌پلی بازی می‌افزاید.

از جنبه تنوع وسایل نقلیه، کامیون‌هایی عظیم، ابرخودروها، خودروهای تک‌سرنشین، خودرو‌های الکتریکی، نمونه‌های اولیه و موارد دیگر برای مسابقه به‌کار گرفته شده‌اند. صدها رویداد مدیریت‌شده در حالت‌های گوناگون (از جمله دریفت ران بازگشتی) نیز وجود خواهد داشت. در این بازی برای ایجاد یک رویداد شخصی می‌توان از Race Creator استفاده کرد، این ویژگی اجازه می‌دهد تا مواردی نظیر مسابقات 50 دور، تقابل ماشین‌های الکتریکی و کامیون‌های بزرگ و غیره، قابل اجرا باشند.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>