Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

با بهبود‌های مداوم و سخت‌افزار بهتر، Cyberpunk 2077 می‌تواند به یک بازی بسیار خوب تبدیل شود

با بهبود‌های مداوم و سخت‌افزار بهتر، Cyberpunk 2077 می‌تواند به یک بازی بسیار خوب تبدیل شود

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بازی Cyberpunk 2077 به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موردانتظارترین بازی‌های نسل خود محسوب می‌شود، اما انتشار بسیار ناموفق آن، شوک بزرگی را به صنعت گیم وارد کرد، به‌ طوری‌که سهام استودیوی سازنده بازی، یعنی CD Projekt RED، پس از انتشار این بازی دچار کاهش شدیدی شد. این کمپانی بازی‌ساز لهستانی، از زمان عرضه بازی یعنی حدود یک سال قبل، در حال کار بر روی اصلاحات و به‌روزرسانی این عنوان است و اطمینان دارد در بلندمدت، این بازی اکشن RPG انتظارات را تا حدود زیادی برآورده خواهد کرد.

آدام کیسینزکی، مدیرعامل CD Projekt Red در گفتگویی با وب‌سایت لهستانی Rzeczpspolita از جاه‌طلبی‌ها و اقدامات این استودیو در مورد بازی Cyberpunk 2077 صحبت کرده است. با وجود آنکه این بازی در بسیاری از موارد کلیدی، موفق به برآورده کردن انتظارات نبود، اما کیسینزکی اصرار دارد که این عنوان برای سال‌های آینده نیز با فروش زیادی مواجه خواهد بود. با توجه به این نکته که توسعه‌دهنده بازی، بهبودهای مستمری را در محصول خود اعمال می‌کند (به‌خصوص زمانی که در آینده سخت‌افزار و فناوری بهتری در دسترس قرار بگیرد)، طبق ادعای کیسینزکی، گیمرها از Cyberpunk 2077، در بلندمدت به‌عنوان یک بازی بسیار خوب یاد خواهند کرد.

با بهبود‌های مداوم و سخت‌افزار بهتر، Cyberpunk 2077 می‌تواند به یک بازی بسیار خوب تبدیل شود

او همچنین در ارتباط با این بازی توضیح داده است:

Cyberpunk 2077 بزرگ‌ترین، جاه‌طلبانه‌ترین و با اختلاف، پیچیده‌ترین پروژه این استودیو در تاریخ 27 ساله خود است. ما تلاش کرده‌ایم در جنبه‌های مختلف پا را از حد فراتر بگذاریم، مانند آن‌چه که در هر نسخه از بازی Witcher انجام داده‌ایم. انتشار یک بازی تحت یک عنوان جدید، چالش‌ها و خطرات بسیاری را به‌ همراه دارد، خصوصاً زمانی که مفهوم آن نیز بسیار پیچیده باشد. ما به Night City عظیم و آینده‌محور که در آن داستان‌های غیرخطی قهرمانان اتفاق می‌افتد، زندگی بخشیده‌ایم. ما در بسیاری از جوانب بازی، به آن افتخار می‌کنیم، اما این را نیز می‌دانیم که همه چیز مطابق با خواسته ما پیش نرفته است.

با این وجود، آگاهی از عنوان Cyberpunk بسیار زیاد شده و جهانِ بازی، شخصیت‌ها و جزئیات آن، طرفداران بسیاری را در اقصی نقاط دنیا جذب کرده است. ما باور داریم در آینده، Cyberpunk 2077 به‌ عنوان یک بازی خوب در دل گیمرها جای خود را باز خواهد کرد و به‌ خصوص با بهبودهای نرم‌افزاری و ورود سخت‌افزارهای جدید و کارآمدتر، این بازی نیز مانند دیگر عناوین استودیو، فروش بالایی برای سال‌های آتی خواهد داشت.

کیسینزکی همچنین در بخشی دیگر از این مصاحبه اعلام کرد که نسخه‌های بومی PS5 و سری X/S ایکس‌باکس در شش ماهه اول سال 2022، به‌همراه پچ 1.5 برای Action RPG منتشر خواهند شد. وی همچنین گفت که این استودیو، برنامه‌‌ی دیگری برای به‌روزرسانی در سال 2021 ندارد. گفتنی است که عرضه نسخه‌های بومی PS5 و سری X/S ایکس‌باکس بازی The Witcher 3 نیز به سال 2022 موکول شده است.

همچنین مطالعه کنید
بازی Need for Speed ​​Unbound تا یک سال دیگر به‌طور کامل پشتیبانی خواهد شد

در حال حاضر بازی Cyberpunk 2077 در پلتفرم‌های PS4، ایکس‌باکس وان، کامپیوتر و Stadia قابل دریافت است.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>