جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

انتشار تریلر جدید (همراه با گیم‌پلی) از بخش داستانی بازی Hallo Infinite

انتشار تریلر جدید (همراه با گیم‌پلی) از بخش داستانی بازی Hallo Infinite

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

استودیو 343Industries، با انتشار تریلر جدیدی از Halo Infinite، از جلوه‌های بصری به‌روزشده، نمای کلی و گیم‌پلی جدید این بازی پرده برداشت.

در پی اتفاقات Halo 5: Guardians، مستر چیف (Master Chief) با خلبانی بی‌ادعا آشنا شده و برای مبارزه با تبعید‌شدگان به Zeta Halo سفر می‌کند. هدف از این ماموریت، پیدا کردن اطلاعات از سرنوشت کورتانا است که در پی آن چیف با همراهی یک هوش مصنوعی جدید به‌ نام The Weapon (سلاح) در این راه قدم برمی‌دارد.

برخی از المان‌های جالب، شامل پلتفرم‌هایی در جهانِ بازی، که در آن بازیکن بتواند وسیله نقلیه مشخصی را فراخوانی کرده و خلبان آن‌ها را رها کند، به این بازی افزوده شده است. تبعیدشدگان، دژها و سنگرهای مختلفی را در سرتاسر جهان ساخته‌اند و بازیکن می‌تواند به آن‌ها حمله کند (با اهدافی مانند از بین بردن سیلوها و شکست دادن دشمن اصلی که مرتباً نیز تکثیر می‌شود).

سربازان زنده‌مانده USNC نیز می‌توانند نجات یافته و در جنگ با دشمن به کمک شما بیایند، نیروهای انسانی نیز مانند روزهای گذشته، برجک Warthog را هدایت می‌کنند. همچنین چیف با ابزارهایی مانند Thruster که شارژ دوم را دریافت می‌کند، احیا‌کننده و … به‌روزرسانی شده است.

برخی موارد جالب دیگر نیز شامل رئیس‌ها یا دشمنان اصلی است که به سپرهای سلامتی و زره‌های محکم مجهز شده‌اند. بازیکنان همچنین باید با دشمنان جدیدی مانند Skimmers و Jega Rdomnai که نخبه‌ای مرموز با شمشیر انرژی است، مبارزه کنند. هم‌چنین در این تریلر می‌توان نگاه بهتری به کاراکتر The Harbinger of Truth که در تریلر قبلی به‌ آن اشاره شده بود، داشت. این‌که نقش این شخصیت چیست، بیشتر مشخص شده است.

بازی Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر) برای کنسول‌های ایکس‌باکس ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد و از روز اول معرفی نیز در Xbox Game Pass قابل اجرا خواهد بود.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *