Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

تست زمستانی ابرخودروی نورا

ابرخودروی نورا (Nevera) کمپانی ریماک، تست‌های زمستانی را قبل از تحویل به مشتریان کامل کرد (+آلبوم تصاویر و ویدیوی تست)

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ریماک اعلام کرده است که مراحل نهایی آزمایش برای ابرخودروی نورا (Nevera)، قبل از تحویل قریب‌الوقوع به مشتریان به پایان رسیده است. به گفته این شرکت کروات، این هایپرکار تمام الکتریکی دو هفته آزمایش گسترده زمستانی را در مرکز Pirelli’s Sottozero در نزدیکی دایره قطب شمال در سوئد پشت سر گذاشته است.

ریماک که اکنون سهامدار عمده بوگاتی-ریماک است، گفته است که این آزمایش‌ها برای تنظیم و تست دقیق سیستم‌هایی مانند ABS و ESP و بردار گشتاور انجام شده است. این تیم مجبور شده نورا را در شب برای دمای شدید آزمایش کند چراکه دمای روز به طور غیرعادی گرم بود!

تست زمستانی ابرخودروی نورا

ریماک نورا 1914 اسب بخاری قبلاً برای تحویل مشتریان در ایالات‌متحده و اتحادیه اروپا تایید شده است. با این حال، برای تأیید نتایج در اتاق‌های اوج و اطمینان از عملکرد کامل هر سیستم کنترلی در همه شرایط، ریماک مجبور شد برای آزمایش زمستانی شدید به سوئد برود. گفته شده که دما در طول آزمایش حدود منفی 15 درجه سانتیگراد بوده است.

تست زمستانی ابرخودروی نورا

جدا از سیستم‌های کنترلی فوق، ریماک لاستیک‌های زمستانی توصیه‌شده برای نورا یعنی Pirelli P Zero Winter را نیز آزمایش کرد. این لاستیک‌ها توسعه مشترک پیرلی و ریماک بودند. لاستیک‌های تابستانی نیز از نوع Pilot Sport 4S میشلن هستند.

همچنین مطالعه کنید
طراحی گوشی پولستار فون در یک ویدیو تبلیغاتی کوتاه آشکار شد

تست زمستانی ابرخودروی نورا

میروسلاو زرنچویچ، راننده اصلی تست و توسعه بوگاتی-ریماک درباره این تست می‌گوید: “آزمایش بر روی سطوح دارای چسبندگی اندک مانند این مرکز، به ما این امکان را می‌دهد که مشاهدات دقیق و منسجمی در مورد عملکرد سیستم‌هایمان در دماهای پایین داشته باشیم. ما اکنون می‌دانیم که داده‌هایی که به‌دست می‌آوریم تحت تأثیر عیوب سطح یا نوسانات دما قرار نمی‌گیرند. پس از این دو هفته آزمایش، ما خوشحالیم که دقیقاً نتایجی را که می‌خواستیم به‌دست آورده‌ایم.

تست زمستانی ابرخودروی نورا

تعداد تولیدی ریماک نورا فقط به 150 دستگاه محدود شده است که هر کدام به قیمت 2 میلیون یورو یا حدود 2.2 میلیون دلاربه فروش می‌رسد. مالکان ثروتمند قرار است طی چند ماه آینده، هایپرکارهای تمام الکتریکی خود را دریافت کنند.

منبع: Motor1

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>