پخش زنده الهلال - شباب الاهلی - دوشنبه 1 اسفند 1401

پخش زنده الهلال – شباب الاهلی – دوشنبه 1 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم های الهلال و شباب الاهلی در سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه 1 اسفند 1401 ساعت 21:30 به وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده الهلال – شباب الاهلی – دوشنبه 1 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

لیگ قهرمانان آسیا (به انگلیسی: AFC Champions League)، یک رقابت سالانهٔ فوتبال باشگاهی قاره‌ای است که از ۱۹۶۷ توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اداره می‌شود و از سال ۱۹۶۷ تاکنون به عنوان ادامهٔ جام باشگاه‌های آسیا معرفی شده است و ۲۴ باشگاه فوتبال موفق به فتح آن شده‌اند. در این لیگ ۱ تا ۴ تیم برتر هر کشور حضور دارند و تعداد تیم‌ها بستگی به رتبه‌بندی هر کشور دارد و به فراخور آن می‌تواند افزایش یا کاهش یابد. این رقابت فقط شامل تیم‌های برتر آسیا می‌باشد. این مسابقات مهم‌ترین مسابقات باشگاهی در سطح آسیا است و می‌توان آن را هم‌ارزش با جام لیبرتادورس، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ قهرمانان آفریقا، لیگ قهرمانان کونکاکاف و لیگ قهرمانان او اف سی دانست. موفق ترین باشگاه های فوتبال در آن از لحاظ تعداد قهرمانی به ترتیب الهلال ، پوهانگ استیلرز ، استقلال و سئونگنام هستند.

لیگ قهرمانان آسیا
پخش زنده الهلال و شباب الاهلی / پخش مستقیم الهلال و شباب الاهلی / پخش آنلاین الهلال و شباب الاهلی / الهلال و شباب الاهلی امروز / الهلال و شباب الاهلی دوشنبه 1 اسفند / پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا / پخش مستقیم لیگ قهرمانان آسیا / پخش آنلاین لیگ قهرمانان آسیا / ساعت لیگ قهرمانان آسیا / لیگ قهرمانان آسیا امروز / لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه 1 اسفند / پخش زنده بازی الهلال و شباب الاهلی / پخش مستقیم فوتبال الهلال و شباب الاهلی / پخش زنده فوتبال الهلال و شباب الاهلی امروز / ساعت بازی الهلال و شباب الاهلی امروز / ساعت بازی الهلال و شباب الاهلی لیگ قهرمانان

در کل ۴۰ تیم در دور مقدماتی این رقابت با یکدیگر مسابقه می‌دهند. باشگاه‌هایی از لیگ‌های قدرتمند آسیایی به صورت مستقیم سهمیهٔ حضور در رقابت‌ها را به دست می‌آورند. افزون بر آن، باشگاه‌هایی از لیگ‌های کم‌اعتبارتر هم می‌توانند با برگزاری یک یا چند دیدار پلی‌آف سهمیه حضور در رقابت‌ها را به دست آورند، ضمن اینکه آن‌ها می‌توانند در ای‌اف‌سی کاپ حضور یابند. از سال ۲۰۰۹ به این سو، قهرمان رقابت‌ها نمی‌تواند به صورت مستقیم سهمیهٔ سال بعد رقابت‌ها را به دست آورد. البته قهرمان لیگ قهرمانان آسیا، سهمیهٔ حضور در جام باشگاه‌های فوتبال جهان را به دست می‌آورد.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>