Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده اسنوکر آزاد ولز سه‌شنبه 25 بهمن 1401

پخش زنده اسنوکر آزاد ولز سه‌شنبه 25 بهمن 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

مسابقات اسنوکر آزاد ولز روز سه‌شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 13:30 به‌وقت ایران پخش می‌شود. برای مشاهده این مسابقات به‌صورت زنده می‌توانید از لینک زیر استفاده نمائید.

لینک پخش زنده اسنوکر آزاد ولز سه‌شنبه 25 بهمن 1401

تاریخچه اسنوکر

اسنوکر در اصل زیر مجموعه بیلیارد به شمار می‌رود و روی میزی با ماکت سبز و دارای 6 حفره بازی می‌شود. برای این بازی نیاز به چوب مخصوص و 21 توپ که (شامل 15 توپ قرمز و 6 توپ رنگی) است. در ادامه به تاریخچه این رشته می‌پردازیم.

اسنوکر آزاد ولز
پخش زنده اسنوکر آزاد ولز / پخش مستقیم اسنوکر آزاد ولز / پخش آنلاین اسنوکر آزاد ولز / اسنوکر آزاد ولز امروز / اسنوکر آزاد ولز سه شنبه 25 بهمن / پخش زنده بیلیارد امروز / پخش زنده بیلیارد 25 بهمن / پخش زنده اسنوکر امروز / پخش مستقیم اسنوکر امروز

تاریخچه اسنوکر برمی‌گردد به اواسط قرن نوزدهم. این بازی در ابتدا توسط ارتش بریتانیا بازی می‌شد و سپس رفته‌رفته در تمام مناطق این کشور همه گیر شد. در سال 1875 اسنوکر شکلی جدی به خود گرفت. در این سال قوانینی ابتدایی برای این بازی درنظر گرفته شد که آن را از سایر بازی‌های بیلیارد متفاوت و مجزا کرد. در اوایل قرن بیستم این بازی در تمام بریتانیا شناخته و به یک بازی برای مردان جنتلمن و شیک‌پوش این کشور تبدیل شد.

قوانین استاندارد اسنوکر در سال 1919 توسط انجمن و باشگاه بیلیارد تصویب شد اما در سال 1968 بود که این رشته به شکل حرفه‌ای درآمد و با تاسیس اتحادیه بیلیارد و اسنوکر حرفه‌ای، عصر جدیدی برای این رشته آغاز به کار کرد.

همچنین مطالعه کنید
پخش زنده اسنوکر مسترز شانگهای چین - امروز چهارشنبه 22 شهریور 1402

منبع: اروتک

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>