جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
ساخت مدرسه در سیستان بلوچستان توسط آدام مرادی

ساخت مدرسه در سیستان بلوچستان توسط آدام مرادی

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

در این مقاله قصد داریم دربارۀ زندگی آدام مرادی، شکست ها و موفقیت هایش و همچنین فعالیت های انسان دوستانه او صحبت کنیم. در حال حاضر ایشان یکی از موفق ترین تریدرهای ارز دیجیتال و فارکس می باشند، که پس از پشت سر گذاشتن یک زندگی پرفراز و نشیب توانسته اند یکی از نام آوران این حوزه باشند.

همه ما می دانیم که کسب موفقیت و رسیدن به سودهای کلان در بازارهای مالی فوق‌العاده دشوار است، اگر کسی بخواهد در این زمینه سری در سرا داشته باشد بایستی آموزش ببیند تا مهارت های ترید کردن در این بازارها را به خوبی بیاموزد.

 آدام مرادی به عنوان یک مدرس و ژورنالیست حرفه ای با برگزاری دوره های آموزشی ترید کردن، راه را برای تریدرهای تازه کارهموار کرده است. به گفته خودش او تمامی وقایع و تجربیات شکست و موفقیت هایش و همچنین برداشت های ذهنی از وقایع و تفکرات را یادداشت می کرده و هر روز روش های جدیدی را برای ترید امتحان می کرد تا بهترین روش انجام معاملات را بیابد. اکنون تمامی این تجربیات ش را با برگزاری دوره های آموزشی در اختیار دانش پذیران دوره می گذارد.

این روزها برگزار دوره های آموزشی ترند شده و همه به نحوی سعی دارند از مهارت هایشان کسب درآمد کنند. اما واقعیت امر این است که این موضوع در مورد آدام صدق نمی کند؛ چرا که هدف این تریدر معروف از برگزاری چنین دوره های آموزشی، فروش مهارت نیست؛ بلکه نوعی کمک به افرادی که مشتاق  ورود به این عرصه هستند و مبالغ دریافتی از این دوره صرف امور خیریه می گردد.

در ادامه مطلب توضیحاتی درباره اقدامات آدام مرادی و فعالیت های انسان دوستانه وی را به شما عزیزان ارائه می دهیم که به قطع یقین شگفت‌زده خواهید شد.

ساخت مدرسه در سیستان بلوچستان توسط آدام مرادی

آشنایی مختصر با آدام مرادی، بزرگ مرد بازارهای رمز ارز

آدام مرادی از فعالان بازار ارز جهانی و فارغ التحصیل ارشد مدیریت کسب و کار از دانشگاه UPM مالزی است، که در حال حاضر یکی از موفق ترین تریدرها و مدرسین در حوزه ارز دیجیتال می باشد.

آدام تا سال 2012 در دانشگاه آزاد در رشته ادبیات انگلیسی تحصیل می‌کرده‌ که پس از شکست‌ها و کسب تجربۀ های فراوان راهی دانشگاه UPM مالزی شد و تقریبا تا سال 2020 در رشتۀ ارشد مدیریت کسب و کار، گرایش بازاریابی به تحصیل ادامه داد.

گفتنی است که تلاش‌های او درنهایت منجر به راه‌اندازی شرکت اختصاصی‌اش شد واکنون علاوه بر تریدری، در سایت اوآموز به تدریس دوره‌های آموزشی معامله گری در بازارهای مالی جهانی مشغول می باشد. این شخص از جمله تحلیل‌گران حرفه‌ای در حوزه ارز دیجیتال به شمار می آید  و افرادی که از پکیج‌های آموزشی این تریدر معروف استفاده کرده‌اند، به معامله‌گران موفقی تبدیل شده اند.

و اما تجربه‌های گران‌بهای آدام مرادی

همۀ ما در زندگی شکست‌هایی را تجربه کرده‌ایم و آدام نیز از این قاعده مستثنی نبوده است؛ او قبل از ورود به حوزه ارز دیجیتال، بارها در بازار بورس، بازار طلا و همچنین راه‌اندازی و مدیریت کافی نت شکست خورده است. بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه شروع به آموزش و فعالیت در بازارهای ارز دیجیتال نمود، پس از کسب مهارت های لازم، معامله گری در این حوزه را از سر گرفت. او بعضاً شکست هایی را نیز در این زمینه تجربه کرده، ولی موفقیت هایش به اندازه ای پر رنگ است که می توان این شخص را به عنوان یکی از موفق ترین معامله گرهای ارز دیجیتال نامید. به گفته خودش این موفقیت ها را مدیون آموزش درست و یادگیری مهارت های لازم و تلاش شبانه روزی است.

این روزها افراد زیادی در حوزه‌ ارز دیجیتال فعالیت دارند، بدون این‌که آموزش دیده باشند و یا تجربه‌ای کسب کرده باشند؛ طبیعتاً این افراد پس از چند وقت، با ضرر مالی سنگین از رده بازار خارج می‌شوند. به همین منظور آدام مرادی تصمیم به برگزاری دوره های آموزشی تریدری برای علاقه‌مندان به این بازار گرفت. او همیشه به تریدرهای آماتور تأکید می کند که به‌هیچ‌عنوان نباید بدون دانش وارد این عرصه شوند و حتماً باید از افرادی که دانش کافی و از همه مهم‌تر تجربۀ مناسب دارند استفاده کنند.

آدام همواره در صحبت هایش به این موضوع اشاره دارد که از تجربه‌های شکست خود و نزدیکانش درس  گرفته و همیشه اصول آموزشی را در انجام معاملات ارز دیجیتال رعایت می کرده و در نهایت موفق به تسلط  ترید کردن در این بازار شده‌است.

ساخت مدرسه در سیستان بلوچستان توسط آدام مرادی

توصیه های آدام برای کسب موفقیت در معامله‌گری بازارهای رمز ارز و فارکس

همانطور که گفتیم در حال حاضر آدام به تدریس بازارهای فارکس و ارز دیجیتال مشغول می باشد و بر این باور است که یادگیری شیوۀ صحیح ترید، کلید موفقیت معامله‌گران است. به اعتقاد او، اینکه در کدام بازار فعالیت کنید چندان تفاوتی ایجاد نمی کند؛ آنچه که افراد باید به آن اهمیت بدهند، خرید و فروش در زمان درست است. برای کسب سود در بازارهای رمز ارز کافی است بتوانید چارت ارزها را به خوبی بررسی کنید. البته پر واضح است که در این راه، باید دوره‌های آموزشی را پشت سر بگذارید تا بتوانید به موفقیت‌های آن‌چنانی دست یابید.

از نظر آدام مرادی، تدریس ترید کردن در بازارهای جهانی کار هرکسی نیست و افراد علاقه‌مند باید تحت نظر کارشناسان با تجربه و دارای دانش کافی در این حوزه آموزش ببینند. این روزها بازار ارز دیجیتال بسیار داغ است، از این رو افراد زیادی از این فرصت استفاده کرده و تجربیات دیگران را در قالب پکیج به تریدرهای آماتور می فروشند. حواستان باشد در دام این کلاهبرداران نیفتید، چرا که آن ها خودشان مهارتی برای ارائه ندارند صرفا تجربیات دیگران را می فروشند.

این مدرس ارز دیجیتال معتقد است که پکیج‌های فاقد پشتوانۀ علمی که به‌ وسیلۀ افرادی که فقط برای جذب مخاطب و کسب سود راحت به فروش می رسد، بلای جان تازه‌ واردان به حوزۀ ارز دیجیتال شده‌است. بازهم تأکید می کنم این افراد تجربه می فروشند نه علم و مهارت و فوت و فن ترید.

بررسی انواع ترید از نظر آدام مرادی

از دید آدام، ترید کردن به سه صورت روزانه، اسکلپ و سویینگ انجام می شود، که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارد. افرادی که قصد دارند در این حوزه فعالیت کنند، باید بنا‌به روحیات‌شان یکی از این سه نوع ترید را انتخاب کنند.

ترید روزانه به این معناست که افراد خرید‌و‌فروش را در یک روز به پایان می‌رسانند و سود‌و‌ضررشان مشخص است.

ترید اسکالپ کوتاه مدت‌تر از ترید روزانه است و حتی احتمال این‌که تا چند ثانیه به سوددهی منجر شود نیز وجود دارد.

و در نهایت سویینگ‌گیری که یکی از بهترین و کم‌ریسک‌ترین روش‌های ترید است، در مدت زمان بیشتری انجام می‌شود و معمولاً سودهای قابل توجهی دارد.

فعالیت های انسان دوستانه آدام مرادی

این مدرس و تریدر حرفه ای نه تنها در عرصه بازارهای رمز ارزی تاثیرگذار و جریان ساز است، در امور خیریه و فعالیت های انسان دوستانه نیز جایگاه ممتازی دارد. همان‌طور که می‌دانید در بسیاری از شهرها و روستاهای ایران، نیاز به ساخت مدرسه همچنان وجود دارد؛ آدام با شناسایی این موقعیت‌ها، اقدام به ساخت مدرسه در این مناطق من جمله سیستان و بلوچستان نموده است. علاوه بر این او صد نفر از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست را به فرزند خواندگی قبول کرده است؛ به همین دلیل لقب پدر صد و یک فرزند را به آدام اختصاص داده اند.

این اقدامات آدام از قلب رئوف و پرعطوفت و مشکلاتی که در گذشته داشته نشأت می گیرد؛ با این کار قصد دارد تا جایی که در توانش است به کودکان بی بضاعت کمک کند تا آینده بهتری را برای خودشان رقم بزنند. واقعا تحت تأثیر قرار گرفتم که یک معامله گر موفق، راحتی و آسایش خود را با دیگران تقسیم می کند.

مزایای استفاده از دوره‌های آموزشی ترید آدام مرادی

افراد زیادی توانسته اند با شرکت در دوره‌های آدام وارد عرصه ارز دیجیتال شوند و نتایج فوق العاده‌ای در معاملات کسب کنند.  شما هم اگر رویاهای بزرگی در این زمینه دارید می‌توانید به کمک این دوره  به همۀ آن‌ها جامۀ عمل بپوشانید. برای این منظور کافی است که به سایت اوآموز مراجعه کنید.

برخی از مزیت‌های استفاده از این دوره‌های آموزشی عبارتند از:

  • تسلط به روش‌های ترید در بازار ارز دیجیتال؛
  • سودسازی دائمی بدون کپی کردن از سایر تریدرها؛
  • هزینۀ مناسب در برابر پکیج‌های شبکه‌های مجازی؛
  • پشتیبانی عالی در صورت نیاز.

گفتنی است پکیج‌های آدام مرادی برای کسب مهارت های ترید کردن حرفه‌ای کاملاً مناسب بوده و نیازی به دورۀ دیگری نخواهید داشت.

ساخت مدرسه در سیستان بلوچستان توسط آدام مرادی

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم برای کسانی که قصد ورود به حوزۀ ارز دیجیتال را دارند، راه را نشان دهیم.  تنها شانس موفقیت در این عرصه کسب آموزش و مهارت های ترید کردن است؛ یقین داشت باشید در غیر اینصورت بعد از چند ماه با شکست سنگین ناچار به خروج از این بازار خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره های آموزشی آدام و دسترسی به کلیه پکیج های آموزشی  به سایت اوآموز مراجعه کنید. ضمناً هرگونه سوال یا ابهام در خصوص نحوۀ تهیۀ آموزش‌ها دارید می‌توانید با مدیران یا مشاوران مجموعۀ اوآموز در میان بگذارید.

فراموش نکنید این دوره ها توسط شخصیتی که با تلاش و کوشش‌های قابل توجه به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است، تهیه شده است.

سلب مسئولیت: این مطلب یک رپورتاژ تبلیغاتی است و اروتک مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *