اجاره آنلاین ویلا از سایت جاباما

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on print

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on print

اشتراک‌گذاری:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
Share on print

سایت جاباما معتبرترین مرجع رزرو و اجاره اینترنتی محل اقامت در سفرهای داخلی است. یکی از انواع اقامتگاه‌های جاباما که در فصل‌های مختلف سال هواداران زیادی دارد، ویلاست. گردشگرها به سادگی می‌توانند برای اجاره ویلا از سایت یا اپلیکیشن جاباما کمک بگیرند و به صورت آنلاین اجاره ویلا را انجام دهند.

اجاره آنلاین ویلا از سایت جاباما

در میان انواع مسافرت، سفرهایی که به قصد کسب آرامش در دل طبیعت انجام می‌گیرند از خوشایندترین تجربه‌ها به خصوص در مناطق خوش آب و هواست. با افزایش تعداد افرادی که به وسیله مسافرت آرامش را به جریان زندگی خود حاکم می‌کنند، اقامتگاه‌های متنوعی در اقلیم‌های مختلف بنا شده است. معمولا برای مسافرانی که قصد دارند در روزهای سفر، با خود یا همسفرانشان خلوت، نشاط و آرامشی را داشته باشند اقامتگاهی دربست به دور از هیاهو بهترین گزینه است.

جاباما مجموعه تخصصی گردشگری است و به منظور سهولت سفرهای داخلی انواع اقامتگاه را در سایت و اپلیکیشن خود برای اجاره و رزرو اینترنتی در اختیار گردشگرها قرار می‌دهد. فیلترهای مختلفی که در جاباما طراحی شده است، به روند پیدا کردن مناسب ترین محل اقامت در مناطق شهری، روستایی، ساحلی، کویری، جنگلی و … سرعت چشمگیری داده است. حالا گردشگرها پیش از اقدام به مسافرت، به سادگی برای سفر خود برنامه ریزی کرده و تمام هزینه‌های سفر را نیز تخمین می‌زدند. غیر از این، وقتی خیال گردشگرها بابت محل اقامت در مقصد سفر راحت شده و رزروی قطعی را در جاباما انجام داده، فرآیند مسافرت بی هیچ دغدغه و بدون صرف انرژی فیزیکی برای یافتن اقامتگاه سپری می‌شود.

در ادامه این مطلب چند مورد از مزایای اجاره ویلا را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا بتوانید سفری متفاوت و خوشایند را در هر مقصدی پیش رو دارید، رقم بزنید. برای انجام این کار تنها کافیست وارد سایت https://www.jabama.com/ شوید.

مزایای اجاره ویلا

  • با اجاره ویلا به خصوص در طبیعتی بکر و دور از شهر، تجربه اقامتی کاملا آزاد و مستقل را خواهید داشت.
  • در سفرهای گروهی یا خانوادگی، اقامت در ویلا به وقت گذرانی مشترک همسفران منجر می‌شود. مثلا همه افراد در گروه‌های سنی یکسان یا مختلف به ورزش‌ها و بازی‌های دسته جمعی مشغول می‌شوند که چون غریبه‌ای در اطراف آنها نیست، همه احساس راحتی و رهایی دارند.
  • از دیگر مزایای اجاره ویلا، کاهش هزینه‌های سفر است. وقتی در یک ویلا تمام امکانات آشپزی قرار دارد، هزینه غذای بیرون یا رستوران از مخارج سفر حذف می‌شود و غذاهای خانگی که به صورت گروهی در ویلا طبخ می‌شوند به تقویت بیشتر جو صمیمانه میان همسفران منجر می‌گردد.
  • با وجود اینکه ویلاها دارای امکانات و تجهیزات متفاوت از یکدیگر هستند، تمام آنها حتی وقتی در دسته ویلاهای ارزان قرار داشته باشند، امکانات اولیه اقامت را برای مسافران تامین می‌کنند. با این وجود، شما هیچ نگرانی بابت کمبود وسایل همراهتان نخواهید داشت.
  • تنوع قیمت، امکانات، وسایل تفریحی، فضای سبز، موقعیت جغرافیایی و متراژ ویلاها در جاباما بسیار زیاد است. با اعمال فیلتر قیمت اجاره برای هر شب، موقعیت جغرافیایی، قوانین، امکانات اولیه و خاص، همچنین در نظر گرفتن مسافت ویلا با جاذبه‌های گردشگری منطقه به انواع ویلا در جاباما دسترسی سریعی پیدا می‌کنید. بدون اینکه واسطه‌ای میان شما و جاباما قرار بگیرد، ویلای مورد نظر خود را اینترنتی اجاره کرده در ساعت دقیقی که با شما هماهنگ شده تحویل می‌گیرید. با استفاده از سرویس جاباما پلاس نیز می‌توانید از پشتیبانی شبانه روزی جاباما بهره‌مند شوید.
  • خیلی از ویلاهایی که دور از روستاها و شهرها در مناطق بکر طبیعت ساخته شده‌اند، تجربه سفری رویایی را به مهمانان خود ارزانی کرده‌اند. ویلاها و کلبه‌های چوبی که در جاباما مشاهده می‌کنید یا جنگلی و یا ساحلی هستند. این کلبه‌های چوبی به دور از هیاهوی انسانی میان درختان پا بر جا هستند و همه چیز را به سمت سفری رویایی و خاص سوق می‌دهند. در فیلتر نوع اقامتگاه کلبه چوبی را انتخاب کنید تا با فهرست ویلاها و کلبه‌های چوبی در طبیعت زنده و جان‌دار ایران آشنا شوید و کلبه ویژه روحیه خودتان را اینترنتی اجاره کنید.

انواع ویلا در جاباما

در جاباما انواع ویلا را مشاهده می‌کنید. از ویلاهای لوکس و لاکچری که تجهیزات کاملی دارند تا خانه‌های ویلایی ارزان و حتی کلبه‌ جنگلی محلی در قلب طبیعت در فهرست اجاره ویلا در جاباما موجود هستند. با کلیک روی گزینه‌های مورد نظرتان، با جزییات ویلا و موقعیت دقیق جغرافیایی آن روی نقشه آشنا می‌شوید. با مقایسه گزینه‌ها ویلای دلخواه خود را اجاره آنلاین کنید.

ویلای مجهز و لاکچری

ویلاهای لاکچری که قیمت اجاره آنها از انواع دیگر ویلا بالاتر است، امتیازات رفاهی و تفریحی خاصی دارند. اغلب ویلاهای لوکس دارای استخر روباز و سرپوشیده، سونای بخار و خشک، حوضچه‌های آب گرم و زمین بازی یا ورزش هستند. این ویلاها آشپزخانه‌های بزرگ و مجهزی دارند که مهمانان ویلا امکان فراهم کردن هر غذایی در ویلا را داشته باشند. بعضی از این ویلاها مجهز به مینی بار نیز هستند. پارکینگ اختصاصی برای چند ماشین، محیط امن، دسترسی آسان به فروشگاه‌های مختلف و … از دیگر امتیازات ویلاهای لوکس جاباما هستند.

ویلاهای ساحلی

بسیاری از ویلاهای ساحلی فاصله‌ای کمتر از 5 دقیقه تا دریا دارند. بعضی از این ویلاهای ساحلی دارای ساحلی اختصاصی هستند که از جذاب‌ترین ویژگی‌های یک ویلای ساحلی محسوب می‌شود. امکانات و ویژگی‌های ویلاهای ساحلی به تناسب مساحت ویلا، موقعیت جغرافیایی یا قیمت اجاره با هم فرق دارند. ولی هر ویلا دارای نقاط قوتی است که بتواند محل اقامتی خوش برای مهمانان خود باشد.

ویلاهای جنگلی

ویلای جنگلی همانطور که از نامش از پیداست در طبیعت جنگل یا روستاهای جنگلی واقع شده است. قیمت ویلاهای جنگلی نیز مانند ویلاهای ساحلی به موارد مختلفی بستگی دارد. از امتیازات اقامت در ویلای جنگلی می‌توان به بیدار شدن با صدای دلپذیر پرندگانی که در درختان جنگل لانه دارند اشاره کرد. اگر ویلایی که در جاباما اجاره می‌کنید در روستا باشد، از طعم بی‌نظیر صبحانه‌های محلی نیز لذت خواهید برد.

کلبه چوبی

کلبه چوبی نیز مانند ویلا انواع مختلفی دارد که در اندازه، موقعیت جغرافیایی، امکانات، معماری و قیمت با هم فرق دارند. یکی از انواع پر طرفدار کلبه چوبی، کلبه سوییسی است که کاربران جاباما علاقه زیادی به تجربه اقامت در آنها دارند.

خانه ویلایی

خانه‌های روستایی یا شهری دربست، از دیگر انواع ویلا محسوب می‌شوند. امکانات خانه ویلایی نیز مانند دیگر ویلاها با هم فرق دارند. اما در مجموع، اجاره این خانه‌های ساده و با صفای ویلایی نسبت به انواع ویلا در جاباما پایین تر هستند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب >>