واتساپ در حال کار بر روی مسدود کردن اسکرین‌شات در پیام‌های محوشونده View Once است

واتساپ در حال کار بر روی مسدود کردن اسکرین‌شات در پیام‌های محوشونده View Once است

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

تیم واتساپ در حال کار بر روی راه‌های جدیدی برای افزایش حریم خصوصی و کاهش ناهنجاری‌های مربوط به آن است. به همین منظور، به‌زودی سه ویژگی جدید در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که به دستیابی به این اهداف کمک زیادی می‌کنند. برای آشنایی با این سه قابلیت جدید با اروتک همراه باشید.

اولین قابلیت به شما امکان می‌دهد یک چت گروهی را در سکوت و بدون ارسال اعلان برای دیگر اعضا ترک کنید. این بدان معنی است که می‌توانید بدون خداحافظی ناخوشایند از چت گروهی خارج شوید. توجه داشته باشید که کاربران در گروه از خروج شما مطلع نمی‌شوند، اما مدیران گروه مانند قبل یک اعلان دریافت می‌کنند.

واتساپ در حال کار بر روی مسدود کردن اسکرین‌شات در پیام‌های محوشونده View Once است

قابلیت بعدی، چیزی است که مدت زیادی واتساپ در حال توسعه آن بوده است. این ویژگی، گزینه‌ای است برای کنترل اینکه چه کسی می‌تواند زمان آنلاین بودن شما را ببیند. با کمک این قابلیت می‌توانید امکان مشاهده وضعیت آنلاین خود را برای “همه”، “فقط مخاطبین شما”، “مخاطبین شما با برخی استثناها” و “هیچ کس” تنظیم کنید. هم این ویژگی و هم گزینه خروج بی‌سرو‌صدا از گروه‌ها، در اواخر ماه جاری میلادی برای همه کاربران عرضه می‌شوند.

در نهایت، قرار است یک به‌روزرسانی بسیار مهم برای ویژگی جدید پیام‌های محوشونده View Once از سوی واتساپ ارائه شود. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد عکس یا ویدیویی را ارسال کنند که پس از باز کردن گیرنده ناپدید می‌شود. با این حال، در این قابلیت یک نقص بزرگ وجود داشت، کاربران دیگر می‌توانستند به راحتی از تصویر ارسال‌شده، اسکرین شات بگیرند. اما اکنون به‌نظر می‌رسد ویژگی مسدود کردن اسکرین شات برای نمایش پیام‌های محوشونده View Once تقریباً کامل شده است. البته واتساپ هنوز زمان دقیقی از زمان ارائه آن را اعلام نکرده است.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>