پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

آیا اینتل تاریخ انتشار ویندوز 11 را فاش کرد؟!

آیا اینتل، تاریخ انتشار ویندوز 11 را فاش کرد؟!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

 اینتل ممکن است به طور اتفاقی با انتشار درایورهای خود با عنوان “Windows 11-64 – October 2021 Update – version 21H2” تاریخ انتشار ویندوز 11 را فاش کرده باشد.

این مطلب، شایعات منتشر شده درباره تاریخ عرضه ویندوز 11 در اکتبر (مهر و آبان) 2021 را تقویت می‌کند. تاکنون، مایکروسافت به طور رسمی تاریخ انتشار این سیستم عامل را اعلام نکرده است، در عوض به بیان عبارات “بعداً در سال 2021 منتشر می‌شود” و “طی چند ماه آینده عرضه خواهد شد” اکتفا کرده است. با این حال، آخرین درز اطلاعات که در توصیه‌های منتشر شده توسط اینتل در کنار آخرین درایور GPU آن یافت می‌شود، اشاره آشکاری به تاریخ اکتبر 2021 دارد.

آیا ویندوز 11 در ماه اکتبر عرضه می‌شود؟

در گذشته، مایکروسافت مهمترین بروزرسانی‌های ویندوز 10 خود را بعد از ماهی که قصد انتشار آنها را داشته‌اند نامگذاری کرده است (البته در گذشته این نامگذاری با تاخیرات به وجود آمده، باعث ایجاد مشکلاتی شده است)، به طور مثال در یادداشت‌های منتشر شده بروزرسانی‌های ویندوز 10 مانند بروزرسانی ماه می 2021 با عنوان “21H1” یاد شده است.

قسمت “21H2” نام بروزرسانی در رابطه با درایورهای اینتل مربوط به این سیستم عامل، مانند سایر بروزرسانی‌های ویندوز، نشان می‌دهد که این ویندوز در نیمه دوم سال 2021 منتشر خواهد شد. همچنین بروزرسانی ویندوز 10 با عنوان “21H2” نیز وجود خواهد داشت، اما انتظار می‌رود این بروزرسانی جزئی باشد،چرا که تمرکز اصلی مایکروسافت روی ویندوز 11 است.

همچنین مطالعه کنید
آیا سامسونگ زمان پشتیبانی از به روزرسانی‌های رسمی را افزایش می‌دهد؟

تا کنون، با این شواهد قطعی به نظر می‌رسد که ویندوز 11 – حداقل برای برخی از افراد – در اکتبر 2021 عرضه خواهد شد. خود مایکروسافت نیز اخیراً تصاویر جدیدی از این سیستم عامل را نشان داده است که حاوی ارجاعاتی به ماه اکتبر است، بنابراین، در صورت عدم وجود هرگونه تأخیر پیش بینی نشده، به احتمال زیاد تا زمان هالووین می‌توانید ویندوز 11 را اجرا کنید.

با این حال، هنوز مطمئن نیستیم که چه کسی در آن زمان می‌تواند ویندوز 11 را دریافت کند. به احتمال زیاد باید شاهد فروش لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های شخصی جدید با این سیستم عامل باشیم که از قبل نصب شده است، اما افرادی که دارای دستگاه‌های ویندوز 10 هستند باید زمان بیشتری را برای ارتقا سیستم عامل جدید منتظر بمانند.

منبع: Techradar

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>