پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پتنت گوشی هوشمند مجهز به دوربین زیر نمایشگر ریلمی رویت شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

مدتی است که ریلمی در حال کار بر روی دوربین زیر صفحه‌نمایش در میان گوشی‌های خود است. در ماه سپتامبر، Xu Qi Chase، رئیس بخش بازاریابی ریلمی تصویری از یک گوشی هوشمند را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرد که هیچ حفره یا ناچی برای دوربین سلفی نداشت، همچنین در کامنت این پست، صراحتاً اعلام کرد که دوربین سلفی آن از مکانیسم پاپ‌آپ استفاده نمی‌کند، که همه اینها به این معنی است که این گوشی از دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده خواهد کرد. مخصوصاً با توجه به مصاحبه اخیر ریلمی، فناوری پاپ‌آپ برای دوربین سلفی بعید است که به گوشی‌های این کمپانی بازگردد.

به تازگی چند تصویر از یک پتنت ریلمی، منتشر شده است. این پتنت دستگاهی را نشان می‌دهد که هیچ جایی برای دوربین سلفی ندارد و احتمالاً مجهز به دوربین سلفی زیر نمایشگر است. البته هیچ ضمانتی وجود ندارد که طراحی گوشی‌های آینده ریلمی شبیه به گوشی ذکر شده در این پتنت باشند. با این حال شکل دوربین‌ها ظاهری آشنا دارد؛ سه دوربین زیر هم و یک فلش LED در کنار آنها.

برخی جزئیات دیگر نیز در نقشه‌ها مشخص شده است. مثلاً یک خمیدگی هم در صفحه‌نمایش و هم در پشت گوشی وجود دارد. بر روی فریم بالایی و پایینی گوشی جای آنتن گوشی دیده می‌شود که به این معنی است که این گوشی، قابی فلزی داشته و به احتمال زیاد از گوشی‌های رده‌بالای ریلمی خواهد بود. کلیدهای تنظیم صدا به صورت مجزا در سمت چپ و کلید پاور در سمت راست گوشی دیده می‌شوند. سنسور اثر انگشت و کلید پاور در هم ادغام نشده‌اند و به همین دلیل احتمالاً این گوشی مجهز به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر نیز باشد. محل قرارگیری سیم‌کارت‌ها و همچنین پورت USB-C نیز در پایین گوشی قرار دارند.

همچنین مطالعه کنید
تکنو اسپارت 9T جدید با طراحی و مشخصات متفاوت در هند معرفی شد

امیدواریم همه اینها به این معنی باشد که ریلمی به زودی یک گوشی هوشمند مجهز به دوربین زیر نمایشگر معرفی کند.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>