پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

رونمایی از نسخه Vitality آنر پلی 5؛ معرفی رسمی در 25 اکتبر (3 آبان)

رونمایی از نسخه Vitality آنر پلی 5؛ معرفی رسمی در 25 اکتبر (3 آبان)

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

کمپانی آنر دیروز از معرفی یک عضو جدید در سری آنر پلی 5 (Play5) که مارس 2021 (اسفند 1399) به بازار عرضه شده بود، خبر داد. آنر به‌ طور رسمی اعلام کرد که در تاریخ 25 اکتبر (3 آبان)، از نسخه Vitality آنر پلی 5 رونمایی خواهد کرد. این کمپانی در پستی به‌ صورت پیش‌مقدمه، از نمای قاب پشتی این دستگاه پرده برداشت.

در عکس منتشر‌شده از نسخه جدید آنر پلی 5 به‌ نام Vitality، وجود دوربین‌های دوگانه شامل دو سنسور اصلی و عمق سنج، در قابی مربعی‌شکل قابل مشاهده است. همچنین در پایین این قاب، واژه AI Camera (دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی) نیز به چشم می‌خورد و در سمت راست نیز، سنسور اثر انگشت که در کلید پاور تعبیه شده، قابل رویت است.

رونمایی از نسخه Vitality از آنر پلی 5؛ معرفی رسمی در 25 اکتبر (3 آبان)

دیگر مشخصه‌ قابل توجه در تصویر منتشر‌شده، به‌ جز رنگ آبی براق آن، وجود انحنا در دو طرف آن است. نسخه استاندارد آنر پلی 5، به تراشه دایمنسیتی 800U مجهز شده است، در حالیکه در این مدل، احتمالاً از سری 700 یا 720 دایمنسیتی استفاده خواهد شد.

پیش از این، آنر یک نسخه Vitality از گوشی آنر پلی 5T را به‌ همراه پردازنده هلیو P35 معرفی کرده بود، اما در این سری قطع به یقین، آنر پلی 5 در مدل Vitality به تراشه‌ای قوی‌تر مجهز خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید
این دستگاه های سامسونگ به‌زودی یک ویژگی جذاب را دریافت خواهند کرد!

علاوه بر این، انتظار می‌رود این کمپانی از سه مدل جدید دیگر طی روزهای آتی رونمایی کند، این مدل‌ها، شامل نسخه اکتیو از آنر پلی 5، آنر X30 Max و آنر X30i می‌باشند که ممکن است برای فروش ویژه در روز 11.11 (ملقب به روز ملی مجردهای چین) به بازار عرضه شود.

منبع: Myfixguide

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>