گلکسی زد فولد4 سامسونگ شیار مخصوص قلم S Pen نخواهد داشت

گلکسی زد فولد4 سامسونگ شیار مخصوص قلم S Pen نخواهد داشت

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

نوامبر گذشته، خبرهایی منتشر شد مبنی بر این که گلکسی زد فولد4 سامسونگ از اسلات مخصوص قلم S Pen صرف‌نظر می‌کند، اما در ماه فوریه، رسانه‌های کره‌ای گزارش دادند که این گوشی هوشمند تاشو با یک قاب مخصوص S Pen عرضه می‌شود. اکنون اطلاعات جدید دوباره ادعا می‌کنند که گلکسی زد فولد4 دارای اسلات مخصوص قلم S Pen نخواهد بود.

برخی از جزئیات احتمالی گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ سامسونگ افشا شد

این خبر از سوی منبع معتبر Ice universe منتشر شده است. اکانت توییتری Ice universe همچنین مدعی است که گلکسی زد فولد4 سامسونگ، “کمی کوچک‌تر و نازک‌تر خواهد شد”. البته این منبع هیچ جزئیاتی را در مورد این ادعای خود منتشر نکرده است.

گلکسی زد فولد4 سامسونگ شیار مخصوص قلم S Pen نخواهد داشت

اگرچه عدم وجود اسلات مخصوص قلم S Pen برای گلکسی زد فولد4 چندان شگفت‌انگیز نیست چراکه نسخه قبلی آن یعنی گلکسی زد فولد3 نیز چنین چیزی نداشت. با این حال، شایعه شده است که سامسونگ یک قلم S Pen را با فولد4 همراه می‌کند، هرچند این ادعا در مورد فولد3 نیز مطرح شده بود و به واقعیت نپیوست زیرا این قلم به‌طور جداگانه فروخته می‌شد.

اگر این اتفاق بیفتد و گلکسی زد فولد4 سامسونگ با یک جایگاه برای قلم S Pen معرفی شود، این دستگاه اولین گوشی هوشمند تاشو سامسونگ خواهد بود که با قلم عرضه می‌شود.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>