سری آیفون 14، احتمالاً با حداکثر حافظه داخلی 2 ترابایتی عرضه می‌شود

سری آیفون 14، احتمالاً با حداکثر حافظه داخلی 2 ترابایتی عرضه می‌شود

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

هنوز حدود یک سال با معرفی احتمالی سری آیفون 14 فاصله داریم، اما از هم‌اکنون شایعات در مورد آیفون‌های نسل بعدی در اینترنت شروع شده است و آخرین مورد ادعا می‌کند که اپل حداکثر حافظه داخلی را در آیفون‌های سال آینده دو برابر می‌کند.

اپل امسال حداکثر حافظه داخلی را در سری آیفون 13 دو برابر کرد و مدل‌های پرو و پرو مکس با گزینه 1 ترابایتی عرضه شدند. و اگر اطلاعات این منبع دقیق باشد، شاهد عرضه آیفون 14 با 2 ترابایت حافظه داخلی QLC خواهیم بود.

این منبع به صراحت به هیچ مدلی اشاره نکرده است، اما اگر اپل واقعاً قصد داشته باشد حافظه داخلی 2 ترابایتی را ارائه دهد، احتمالاً باید شاهد استفاده از آن در نسخه‌های پرو و پرو مکس باشیم و همچنین احتمالاً ظرفیت بقیه مدل‌ها از 512 گیگابایت به 1 ترابایت افزایش می‌یابد.

سری آیفون 14، احتمالاً با حداکثر حافظه داخلی 2 ترابایتی عرضه می‌شود

هنوز مشخص نیست چرا اپل تصمیم گرفته است حداکثر حافظه داخلی را در آیفون‌های سال آینده افزایش دهد، اما می‌توان حدس زد قابلیت‌های جدید دوربین، یکی از دلایل این افزایش باشد. به هر حال، برای ضبط فیلم‌های ProRes با وضوح 4K و 30 فریم بر ثانیه، حداقل 256 گیگابایت حافظه در مدلهای پرو و پرو مکس که به تازگی معرفی شده‌اند نیاز است و نسخه 128 گیگابایتی به فیلم‌های 1080 ProRes با 30 فریم بر ثانیه محدود شده است.

با همه این اوصاف، پیشنهاد می‌کنیم این اطلاعات را قطعی تصور نکنید زیرا از طرف خود اپل منتشر نشده است. علاوه بر این، چندین ماه تا معرفی احتمالی آیفون 14 فاصله وجود دارد و برنامه‌ها همیشه می‌توانند قبل از رسیدن به محصول نهایی تغییر کنند!

منبع:‌ Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>