پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

ساعت هوشمند K'Watch Athlete، بدون نیاز به نمونه‌گیری خون، سطح اسید لاکتیک را اندازه می‌گیرد

ساعت هوشمند K’Watch Athlete، بدون نیاز به نمونه‌گیری خون، سطح اسید لاکتیک را اندازه می‌گیرد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

کمپانی PKvitality اخیراً اعلام کرده بود که ساعت هوشمند این شرکت به‌ نام K’Watch Glucose، در حال طی مراحل آزمایشات بالینی است و اکنون اطلاعات بیش‌تری در مورد محصول خود به اشتراک گذاشته است. این نسخه از ساعت هوشمند، به دو فناوری K’apsul و SkinTaste مجهز شده تا با استفاده از آن‌ها، سطح لاکتات خون کاربر را بدون ایجاد درد مورد سنجش قرار دهد.

ورزشکارانی که به‌شدت درگیر ورزش خاص خود هستند باید از نحوه پردازش اسید لاکتیک در بدن خود آگاه باشند، زیرا تجمع لاکتات باعث بروز خستگی و حتی در مواردی آسیب خواهد شد. با استفاده از دستگاه K’Watch Athlete، که قابلیت استفاده روی مچ دست به‌عنوان ساعت هوشمند یا بر روی بازو، به‌صورت نواری را دارد، ورزشکاران قادرند در سطح کارآمدتری به تمرینات خود بپردازند.

ساعت هوشمند K'Watch Athlete بدون نیاز به نمونه‌گیری خون، سطح اسید لاکتیک را اندازه می‌گیرد

PKVitality همچنین توضیح داده که چگونه به‌لطف داده‌های ارائه‌شده سطح لاکتات توسط ساعت K’Watch Athlete، که با فرآیند ساده ضربه زدن روی صفحه‌نمایش و خواندن، قابل دسترسی است، وزرشکاران حرفه‌ای در فعالیت‌های انفجاری (برای نمونه دوی سرعت) می‌توانند از شدت صحیح تمرین خود اطمینان حاصل کنند. در همین حال، ورزشکارانی که فعالیت استقامتی را ترجیح می‌دهند، می‌توانند از این دستگاه برای اندازه‌گیری مدت زمان لازم برای کاهش سطح لاکتات و بهبودی بدنشان بهره ببرند.

همچنین مطالعه کنید
حلقه هوشمند گلکسی رینگ به صورت رسمی معرفی شد

ساعت هوشمند K'Watch Athlete، بدون نیاز به نمونه‌گیری خون، سطح اسید لاکتیک را اندازه می‌گیرد

هنوز قیمت یا تاریخ مشخصی برای عرضه گجت K’Watch Athlete تعیین نشده است، با این‌ حال دستگاه مشابه این محصول به‌ نام K’Watch Glucose که برای مبتلایان به دیابت ساخته شده، برچسب قیمت 199 دلاری دارد. بخش اصلی ساعت K’apsul، که تعویض ماهانه آن به‌طور منظم ضروری است نیز قیمتی در حدود 99.90 دلار دارد.

منبع: Notebookcheck

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>