پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

نگاهی دیگر به گلکسی بادز 2 قبل از رونمایی

نگاهی دیگر به گلکسی بادز 2 قبل از رونمایی

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سامسونگ بیشتر وقت خود را صرف رویداد Unpacked بعدی خود که قرار است ماه آینده برگزار شود کرده است، جایی که از گلکسی زد فولد 3، گلکسی زد فلیپ 3، گلکسی واچ 4 (و گلکسی واچ 4 کلاسیک) و گلکسی بادز 2 رونمایی خواهد کرد. با این حال، به لطف انبوهی از درز اطلاعات و شایعات طی چند ماه گذشته، بعید است ویژگی خاصی از این محصولات پنهان مانده باشد!

ظاهراً قرار است قبل از اینکه سامسونگ ماه آینده محصولات جدید را روی صحنه ببرد، بقیه مشخصات این دستگاه‌ها نیز منتشر شود! اولیکس، رندرهای بسیار جزئی از گلکسی بادز 2 را منتشر کرده و تمام زوایای طراحی و کیف شارژ آنها را مورد بررسی قرار داده است.

نگاهی دیگر به گلکسی بادز 2 قبل از رونمایی

این رندرها، گلکسی بادز 2 و قاب شارژ آنها را به رنگ‌های سیاه، سفید، سبز و بنفش نشان می‌دهند. این بار این قاب‌ها همرنگ گوشی‌ها هستند که نشانه بسیار خوبی است. نسخه زرد این هدفون نیز احتمالاً در دسترس خواهد بود، زیرا رندرهای هدفون در داخل برنامه سامسونگ کشف شده‌اند که به شما امکان می‌دهد پوشیدنی‌های شرکت را به تلفن خود متصل کنید.

چیز دیگری برای دیدن وجود ندارد، زیرا همه چیز قبلاً درز کرده است و هیچ چیز تعجب‌آوری برای رویداد Unpacked در 20 مرداد باقی نمانده است. با تمام این تفاسیر آیا سامسونگ سورپرایز خاصی خواهد داشت؟!

همچنین مطالعه کنید
آیا اپل واچ با دوربین داخلی، ممکن است در آینده وارد بازار شود؟!

منبع: Sammobile

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>