رونمایی ریزر از کیبورد و ماوس بی‌صدای خود

رونمایی ریزر از کیبورد و ماوس بی‌صدای خود

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

وقتی کسی می‌گوید که از استفاده از کیبورد جدید ریزر خود لذت می‌برد احتمالاً شما هم ناخودآگاه او را در حال کار با یک کیبورد رنگارنگ و پرسروصدای مخصوص ریزر تصور می‌کنید. اما این احتمال نیز وجود دارد که از محصولات جدید این شرکت، یعنی Productivity Suite استفاده کند. این مجموعه شامل چند ماوس و کیبورد زیبا، ارگونومیک و البته بی‌سروصدا است.

ریزر سال گذشته محصولات Productivity Suite خود را معرفی کرد و این کمپانی به‌تازگی سه محصول جدید با محوریت راندمان بالا را روانه بازار کرده است. اولین محصول، کیبورد مکانیکی Pro Type Ultra است. این کیبورد از همان طراحی و کلیدهای نرم نسخه Pro Type بهره می‌برد اما اکنون مجهز به کلیدهای مکانیکی بی‌صدا و یک تکیه‌گاه برای مچ دست شده است.

ریزر از کیبورد و ماوس مکانیکی و بی‌سروصدای خود رونمایی کرد

محصول بعدی، ماوس Pro Click Mini بوده که کلیدهای مکانیکی بی‌صدا، باتری با شارژدهی 15 ماهه و یک کلید که دارای حالت اسکرول با چرخش آزاد فوق‌سریع است را به ارمغان می‌آورد. با این‌ حال این ماوس فقط از باتری‌های AA تغذیه کرده و بر خلاف نسخه اصلی Pro Click، از طراحی ارگونومیکی برخوردار نیست.

برای کسانی که به یک ماوس پد بزرگ احتیاج دارند تا تمام لوازم جانبی خود را با هم ست کنند، ریزر، ماوس پد XXL جدید خود، یعنی Pro Glide را معرفی کرده است. خوب یا بد، بر خلاف بسیاری از ماوس‌های ریزر، این یکی هیچ LED داخلی ندارد.

هم اکنون می‌توان کیبورد Pro Type Ultra را با قیمت 160 دلار (فقط 20 دلار بیشتر از نسخه اصلی Pro Type) سفارش داد. ماوس جدید Pro Click Mini و ماوس پد XXL Pro Glide نیز به ترتیب 80 و 30 دلار قیمت دارند.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>