پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

واتساپ درحال کار بر روی قابلیت مخفی کردن "آخرین بازدید" شما از مخاطبان مورد نظرتان

واتساپ در حال کار بر روی قابلیت مخفی کردن “آخرین بازدید” از مخاطبان خاص

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ظاهراً واتساپ در پشت صحنه در حال افزودن ویژگی‌ها و قابلیت‌‌های جدیدی به پیام‌رسان خود است. هم‌اکنون نیز، نسخه بتا این برنامه برای اندروید، گزینه‌ای جهت پنهان کردن “آخرین بازدید” شما از افراد خاص را ارائه داده است.

این ویژگی به مدت چند ماه در حال توسعه‌ی فعال بوده و در نهایت، اکنون برای تعدادی از کاربران نسخه بتای برنامه، فعال شده است.

این بدان معناست که باید امیدوار بود این قابلیت به‌زودی برای کلیه کاربران نسخه بتا در دسترس قرار گیرد و پس از آن، برای نسخه‌ای از واتساپ که مورد استفاده‌ی همه است ارائه شود. اما با توجه به نحوه‌ی ارائه قابلیت‌های جدید واتساپ در گذشته، نکته قابل توجه این است که “به‌زودی” می‌تواند به معنای “در چند ماه آینده” باشد چراکه واتساپ جز محتاط‌ترین شرکت‌ها در زمینه‌ی افزودن موارد جدید به نسخه‌ی اصلی اپلیکیشن خود است.

واتساپ درحال کار بر روی قابلیت مخفی کردن "آخرین بازدید" شما از مخاطبان مورد نظرتان

به هر حال، در آینده زمانی فرا می‌رسد که هر کاربر واتساپ بتواند وضعیت «آخرین بازدید» خود را طوری تنظیم کند که برای همه‌ی مخاطبین، مخاطبین به جز افراد خاص در لیست سیاه و یا هیچ‌کس قابل مشاهده باشد. گزینه‌های دیگر قبلاً وجود داشته‌اند، چیزی که جدید است گزینه “مخاطبین من به جز…” است که با انتخاب آن، می‌توانید مشخص کنید مشاهده «آخرین بازدید» شما برای چه کسانی غیرفعال باشد. مطابق معمول اگر «آخرین بازدید» را برای شخصی غیرفعال کنید، نمی‌توانید «آخرین بازدید» او را نیز مشاهده کنید.

همچنین مطالعه کنید
تلگرام احتمالاً به‌زودی طرح حق اشتراکی (Premium) خود را اجرایی می‌کند، تلگرام پرمیوم در راه است!

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>